Aykut Kocaman ve İbretlik Düşünceler. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Aykut Kocaman ve İbretlik Düşünceler.

Konu, 'Futbol' kısmında LeonStyle tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LeonStyle

LeonStyle
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    700
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle şunu söyliyeyim konuyu açmamın sebebi facebookta bir sayfayı keşfetmem sonucuyla çıktı. :) aykut kocamanı bilirsiniz saçma kararlarıyla dikkat çekmekte ve facebook sayfasındada aykut kocamanı konusturtarak dalga geçildiğini gördüm hoş yazılar yazıyorlardı bende bunu buraya taşımak istedim bende aykut kocamanı konusturacağım . :) İbretlik Düşünclerrr :) + elimden geldiğiyle sizleri güldüreceğimi düşünüyorum facebook sayfasında beni güldürdükleri gibi.
    [HR][/HR][HR][/HR]
    Merhaba ben Aykut Kocaman,kısa bir açıklama yapayım.
    Hayatta en sevdiğim üç sey: Defansif ve keyifsiz futbol oynamak, - Selçuk - Bekir. Hayatta nefret ettigim uç sey: Genç oyunculari oynatmak - Stoch + içimde sakladıklarım. - Ön plana çıkan oyuncular

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    3.977
    Ödül Puanları:
    113
    puhahapuhaha

3. Lejyoner

Lejyoner
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    6.466
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar biz taraftarlar bölümü açtık,artık o bölümler harici konu olmadıkca yeni konu açmayınız..

schumi, arthur ve 38alee bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş