Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aydınlatmalar...?

((R))oyal Class

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ızmzamdakı aracımın aydınlatmalarıyla ılgılı bır kac sorum olucak.

1-Aracıma Amerikan Park yapmak ıstıyorum bunun ıcınde sadece parklara turuncu ampul bulamazmıyım forumda yapan bırkac arkadas var

2-Bu ıc aydınlatma lambalarını beyaza cevırebılıyormusuz galıba yapan arkadaslar varsa foto paylasabılırler mı bende yaptırmak ıstıyorumda ampullerı nerden bulabılırım

ben parklara turuncu ampül takmıştım şimdi ise çıkartıp sinyalleri bağladım..ama doğrusu parklarda turuncu daha başarılı :eek:key:

iç aydınlatma beyaz pek hoş değil bence ama yinede siz bilirsiniz..normal ampüller yerine ledli ampül takılıyor.elektrikçilerde mevcuttur

Leonlarda beyaz ledler arıza ışığı yakmıyor mu?

ben parklara turuncu ampül takmıştım şimdi ise çıkartıp sinyalleri bağladım..ama doğrusu parklarda turuncu daha başarılı :eek:key:

iç aydınlatma beyaz pek hoş değil bence ama yinede siz bilirsiniz..normal ampüller yerine ledli ampül takılıyor.elektrikçilerde mevcuttur

parklara turuncu renk takılmıs resım varmı elınde

Canbus sistemi dediğimiz içinde direnç olması mı?

Arkadaslar ızmzamdakı aracımın aydınlatmalarıyla ılgılı bır kac sorum olucak.

1-Aracıma Amerikan Park yapmak ıstıyorum bunun ıcınde sadece parklara turuncu ampul bulamazmıyım forumda yapan bırkac arkadas var

2-Bu ıc aydınlatma lambalarını beyaza cevırebılıyormusuz galıba yapan arkadaslar varsa foto paylasabılırler mı bende yaptırmak ıstıyorumda ampullerı nerden bulabılırım

ZGR nıcklı uye yanı özgur arkadasımınz ıc aydınlatmayı led yaptı ondan ogrenebılırsın bu konuyu.yada DEHA nıcklı uye dursun abıden..

mg0086.jpg
[/URL][/IMG]

karanlıkta çok daha güzel duruyor.o bölge komple turuncu görünüyor,nokta gibi olmuyor yani ışık..bende eskiye dönüş yapıcam.sinyaller pek hoşuma gitmedi

Geri
Üst Alt