Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aydınlatma

omercanilica

Kayıtlı Üye
mıllet ben aracımda beyaz plaka aydınlatması ıstıyorum nasıl yapılır bılen var mı ampullerı beyaz yaptım ama sadece nokta gıbı aydınlatıyor ben tamamının aydınlatmasını ıstıyorum ....

Abi ıspartada bir araçta adam plakalık kısmına su araclarına altına koyan neonlardan yaptı beyaz renkte çok güzel idi deneyebilirsin

ıstersen ledlı stop bıle yapabılırsın

ampulleri beyaz yaptım demişsiniz ama beyaz ledliler var ve gayette iyi aydınlatıyo ... yani ben memnunum..

Volkan'ın yakasına yapış :D

abi henüz ben de yapmadim yaptirtmadim..
yapan yer buldum.herkesin bildiği kandırmaca yöntemiyle yapiyor yani ledlerin yanina bir de eski ampulleri bağlayip tamponun içine atiyor..görüntü güzel.ama arkadaşima 30 tl ye yapti..bana 40 dan aşaği fiyat çekmiyor...ben de o tarz esnafi hiç sevmem..yaptirmiyorum...
bir de şu eleman var;
http://urun.gittigidiyor.com/Harika-parlaklikta-8-high-power-ledli-GARANTILI_W0QQidZZ20394831

bu adamin ürünü kesinlikle ariza işiği yakmiyor ve kesinlikle ilk yanıltma yönteminden çok çok daha iyi aydinlatiyor.bu adamla başka bir aydinlatma sitesi üzerinden taniyorum ve daha önce fikir alişverişinde bulunuyorduk.evi bize çok yakın göztepede oturuyor,bir gün mesaj attim,gelip senden elden alayim gittigidiyordan hesap mesap kargo falan uğraşmak istemiyorum dedi..çok yoğunum,gittigidiyordan alirsan ben aynı gün içinde kargolarim dedi...e ulan yoğun olan adam kargo firmasina gidene kadar müşterisi evinin bahçesine gelicek 30 saniye içinde ampulü verip parasini verip gidicek buna üşeniyosun.ben de cevap olarak dedim ki bende yoğunum,evde oturup kargo bekleyecek vaktim yok dedim.1000 kere hesap numarasini verdi,hızlı kargolicam vs. falan ama ben bir kere kıl oldum artık adama daha da işim olmaz.
bu gittigidiyordan alinan ampulün resmi;

150820090011.jpg

user6854pic225312482548.jpg

Bu elemandan ürün alacak olan olursa rica ediyorum benim için 1 çift alsın,kargo margo parası neyse vereceğim.
Bir de geçtiğimiz hafta MTEC'in plaka için ariza işiği yakmayan LED ampulü çıkmış.Maslakta protac'ın yanındaki tuning dükkanında varmış.Oraya yolu düşen anadolu tarafı arkadaşlarım ondan da alabilir bana =)

Volkan o ampullerden bi çift de bana alır mısın. ??

Volkan o ampullerden bi çift de bana alır mısın. ??

olm okumadin galiba..
o herife kıl oldum,bizzat gidip almam diyorum..alan bir arkadaşım olursa bana da alsın parası neyse verim diorm.

okudum ama sabah sabah yanlış okumuşum.. :S

yeri nerde ben gidip alayım madem sen istemiyosun..

Geri
Üst Alt