Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ayağınızı nasıl durdurabiliyorsunuz?

1 depo komple dip gaz bin depoyu fulle ikinci depoda komple ekonomi yap depoyu fulle aradaki farkı görünce ister istemez ayağın gaz pedalından yukarı çıkıcak :D

not: serbaycım o kalas insigniaya ne koyarsan koy motor yetersiz kalır.

katılmıyorum :)

hepinize teşekkürler arkadaşlar yöntemleri denemek isterdim ama ikiside acı verici görünüyor biri cebe biri ayağıma puhaha bugün kendimi frenledim birhayli ama ya sürüş dinamiklerinden ya da turbosu sayesinde çok duyarlı bir araç gücü çok rahat hissediyordunuz Allah daha yüksek gücü olanların yardımcısı olsun demek düşüyor bana sadece

İbredeki hız, katalog rakamından yüksek olur, normaldir, ibre hatası %14 e kadar normal sayılır, mesela 100km/h ibrede görürken, navigasyon cihazı varsa, gerçek hızı 95 görebilirsiniz gibi.

durduran kaç kişi var ki burda.. :)

Ben genelde sakin kullanıyorum 90-110km arası gayetde sakinim canım istediğindede basıyorum gaza ama son hız bile denemedim aracımla bence insan istediğinde gaza düzgün basmayı bilmeli yerine göre davranmalı devamlı gazla gazla nereye kadar?:)

İnsanoğlu doyumsuzdur, her zaman daha fazlasını ister.

Bugüne kadar kullandığım tüm arabalarda bunu yaşadım. İlk 3 ay hep performans hissettim ve bastım , daha sonraları yetersiz buldum daha iyisi lazım dedim :)

Ama şu aralar son zamlardan sonra aşırı soğudum ülkemde otomobil kullanmaktan !!

Turbo benzinli arabayı anlık tüketim ekranı açık kullanın. Anlarsınız nasıl durdurduğumuzu =)

Aracı yeni aldığından,şu sıralar ayağını gazdan çekmen pek mümkün olmayabilir..:)Ama zamanla çekmeye başlıyacaksın...

Geri
Üst Alt