Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ay sonuna kadar 1,6 lpg lı 2008

hellchaosdead

Kayıtlı Üye
sahıbındende ılan numarası yarın aktıf olur sanırım.81626297 arkadaslar aracımı acıl nakıde sıkısmamdan dolayı satıyorum..ılgılenen olursa bıde 2005 5 kasa golf gtı m var...aracımın kazasını belkı hatırlarsınız parcaların bır kısmı avekden dıger gerı kalan herseyı oto 2000 den alarak topladım..su ankı sıkıntısı dıreksıyon kutusu ..ben su an ole kullanıyorum:)harıcı bır sey varmı dersenız on sag tasıyıcı degıscek(150+ıscılık50)....gerı kalan her seyıne kefılım baskı balatansından sansımanına trıgerınden ıvırına zıvırına kadar her seyı temız...tramerı temız su an hala kaskolu durumda zaten..ılgılenen olursa forumdan bırıne satmak ısterım..aracı kendım kullanıcam dıe ozenle toplattım..yaklasık ıkıbucuk ay surdu..ozenımı sız dusunun artık..herkese ıyı alısverısler..

eyw.. arkadaslar...alıcı ve satıcı ıcın hayırlı olur ınsallah...:)

Hayirli satislar kardesim umarim en kisa zamanda satabilirsinde sıkıntindan kurtulursun

Geri
Üst Alt