Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa Yakası Yekili yada ÖzelServis Hakkında

Lakebodom

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bu gün kısmetse ilk seat arabamı alacağım. Ancak seat servisleri konusunda hiç bir fikrim yok. Arabayı almadan önce ekspertiz yaptırmak istiyorum. Hani çok detaylı olmasına gerek yok ancak alacağım arabada da sonradan beklemediğim bir problem çıksın istemiyorum.

Araç Bakırköy tarafında. İnternetten baktığımda almar adında bir servis gördüm. Kendilerini aradım ekspertiz için bana 150 tl + kdv gibi bir rakam çıkardılar buda bana biraz fazla geldi açıkçası.

Sizlerin önerebileceğiniz bakırköy dolaylarında yetkili yada özel bir servis varmıdır. Arabayı almadan önce göstertebileceğim bir yer...

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Sanırım yanlış yere açtım ama farkettiğimdede taşıyamadım konuyu :(

Bakırköy tarafında başka servis yok Almar dışında. Altur'a götürebilirsin en yakın basın eksress yolundaki (Yenibosna).

Valla ben alırken sarıyerden y.bosnaya getirmişti araç sahibi çok dert etmeyin :)

Hocam arabayı kaçırdım ya ben aramadan 10 dakika önce satılmış araba :( artık birdahakine ve teşekkürler ilginiz için :)

Geri
Üst Alt