Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa Yakası Fotoğraflar..

dizimdeki rahatsızlıktan dolayı iki gündür mr çekimiyle ve hastaneyle uğraşıyorum yakın zamanda bir amelyat geçirebilirim.gelemedim kusuruma bakmayın yanınızda olmayı isterdim.orada olan herkesin ayağına emeğine sağlık resimler harika :hosgeldin:
Kardeşim önce sağlık çok geçmiş olsun inşallah acısız ameliyatsız derdinden kurtulursun daha çok organizasyon var

Arkadaslar gercektende cok guzel bir geceydi tanistigima cok cok memnun oldum hepinizle...gelen herkezin emegine saglik..en kisa zamanda tekrar gorusmek dilegiyle... Yagmurda yagmadi ki kaydiricilar icin..)))
Abi o bu degilde beyaz megane ne makas atti hem sana hem ban iyi
kurtardi valla subarulu makas dedigin bole olur videosu varya onun gibi bisey yabti eleman 1.5 dci megane la helal valla:)

Ve Ulvinin @Duvi araç içi Lambaları:D:D:eek:

Gardaşım Yaa boynumun borcu oldu yemin ediyom o ledleri kendi elimle takıcam senin arabaya:eek:key:
Beni unutma selcuk abi ayna kapaklarina ve aldigim ampullere talibim kahveler benden ampul degisimi senden;) aynalarida dogus esenyutta takad ederiz para almazlar herhalde kapak sokmeye:)

Ve Onurun @ONUR AKÇA Yapıştırılamayan Sticker İsyanı :D

Söz Ağızdan çıktı Boyacı bulursam alo derim :eek:key:
4 gozle gri ayna kapaklarina talibim abi nolur beni unutma:) aman boyaci bulsan bile o
grileri ziyan edip siyaha boyama aklina ben geliyim unutma allahini seversen:) benim beyazlar senin senin griler benim:) sonrada bindahaki ay basi sigera karimla 100 tlye cupra lip
yapcaz benim arabaya beraber:)

4 gozle gri ayna kapaklarina talibim abi nolur beni unutma:) aman boyaci bulsan bile o
grileri ziyan edip siyaha boyama aklina ben geliyim unutma allahini seversen:) benim beyazlar senin senin griler benim:) sonrada bindahaki ay basi sigera karimla 100 tlye cupra lip
yapcaz benim arabaya beraber:)

walla Onurum kafamda oemvagdan bi sipariş var.. o iş olmazsa boyamaktan vazgeçmiş gibiyim zira boyacıyla konuştum eninde sonunda atar diyor boya bide orijinalliğini bozmamak gerek... genede boyatırsam alo derim atlar gelirsin yiğidim.. merak etme..

Ledler içinde haberleşicez;)

Geri
Üst Alt