Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa yakasi buluŞma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iftar yemeği cuma akşamları buluşmalarda heryerde ama hatırlamıyosun olabilir neyse bidaha tanışırız sıkıntımı tolga dediğinde doğru yalan olcak heralde harbiden kimsede tık yok:eek:

Hakan ortalarda bi yerde yapalım diyorum..florya biraz uzak ... hem anadolu yakası katılımı daha fazla olur..

kaanım olur ozaman ya beşiktaş dolmabahçe yanı yapıcaz yada tophane veya hanedan siz bilirsiniz nerler uyarsa herkes sölesin tekliflere açığız

Bende katılabilirim,yanlız beşiktaş haneden arac bakımından sıkıntı yer,cevahirde bowling vs de olabilir..

Dolmabahçe yanı çok güzel bi yer ..hem otopark sorunuda olmaz..

Bende katılabilirim,yanlız beşiktaş haneden arac bakımından sıkıntı yer,cevahirde bowling vs de olabilir..

aynen cevahir yada profiloda bowling bilardo fılan yapılabılır dolmabahce ve tophane ise yer sıkıntısı yasabiliriz denize sıfır hemde otopark sorunu olmasın dıyosanız obayı öneririm denize sıfır hemde manzara süper...

varya savas abi adamın dibisin ya :D evet mükemmel bir fikir gökhan abi kaan herkese uyarı varsa yarın akşam saat 7 oba diyorum ben lütfen herkes mutlaka bişey sölesin yarın akşam saat 6 7 veya 8 nasıl uyarsa herkesten cevap bekliyorum duruma göre gene bişeyler kararlaştırırız:eek:

Hakancım ben bugün çalışıyorum maalesef.. konu açılış tarihi ile organızasyon yapmak istediğin tarih arasında ki
zaman çok kısa oldugundan katılımda haliyle çok az olur.. çoğu arkadaş konuyu görememiştir bile. keşke bu konuyu
daha önce açsaydın..
sana tavsiyem ;
yönetimle görüşüp onay al bir tarih belirle at başlığını ozaman daha güzel şeyler çıkar ortaya..

ama bugünde hava güzel be kardeşim bundan sonrakı haftalarda havaların tadı kalmaz.:eek:

abicim bende onun peşindeyim zaten hava güzel diye bozucak bundan sonra diye güzelce manzaralı bi yerde sohbet muhabbet yapalım diye böle bişey yapmak istedim ama biraz geç karar verdim buna çünkü pek emin değildim büyüklerimizin ve kardeşlerimizin bunu onaylıcağından çünkü hep organizasyonlar karşı tarafta yapılıyo ve katılamıyoruz olmuyo yani bir hafta orda bir hafta burda yapılsa çok daha tatlı olur maltepeye çok gittim ben ama burda bu tarafta fazla etkinlik olmadı büyüklerimiz ve kardeşlerimiz birbirini ateşler destek olursak birbirimize ben bu akşamın çok güzel olucağını düşünüyorum YER OLARAKTA OBA SAAT 7 DİYORUM...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt