Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa yakasi buluŞma yer oba saat 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EsCgHoSt

Kayıtlı Üye
ArkadaŞlar avrupa yakasi buluŞma etkİnlİĞİmİzİ yer ve saat olarak belİrledİk saat 7 de balta lİmani oba' da buluŞmak İÇİn bİr organİzasyon dÜzenlemek İstİyorum avrupa ve anadolu' dakİ bÜtÜn scw yİ beklİyorum bu akŞam saat 7 den Önce ben orda olucam ve her gelenİ kapida karŞilicam herkese saygi ve sevgİlerle...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
güzel seçim mekan ve hava çok güzel.ayrıca her hafta avrupa yakası bu buluşmaları gerçekleştirsin değişin mekanlarda

cezmi babam öncelikle konu sabitlendiği için teşekkür ederim her hafta değişik mekanlarda eğer arkadaşlarım ve büyüklerim uygun görürse ben üstlenmek isterim organizyonları burda değişik mekanlarda güzel yerlerde etkinlikleri ben üstlenebilirim ve yapabilirim scw kardeşliğimiz içinde hava çok güzel ve hoş sohbetin muhabbetin olucağı bugün herkesi görmek isterim herkese slmlar ve saygılar herkesi seviyorum yaşasın scw kardeşliği :):) tabi sizin gibi büyüklerimiz bizim başımızda olduğu sürece güzel bu kardeşlik :)

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Bana ulaŞmak İsteyenlere telefon numaram 0536-978-87-92

şirinevler tarafından gidicek olan varmı acaba buluşup beraber gidelim ben orayı bilmiyorumda yada nasıl gelicegimi bi tarif etseniz :D

şirinevler tarafından gidicek olan varmı acaba buluşup beraber gidelim ben orayı bilmiyorumda yada nasıl gelicegimi bi tarif etseniz :D

tolga kardeşim sen benim numaramı al ben esenlerde oturuyorum bahçelievlere uğrayabilirim bi ihtimal beni ara 3 4 e doğru esenlerdeyim ben olmadı buraya gelirsin burdan beraber kaçarız

tamam sagol numaranı aldım ararım seni esenlerin neresinde fazla bilmiyorm oralarıda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt