Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa yakasi buluŞma yer oba saat 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oba güzel yerdir... keşke daha önceden daha detaylı bilgiyle davet açılsaydı.. güzel olabilirmiş.

Oba güzel yerdir... keşke daha önceden daha detaylı bilgiyle davet açılsaydı.. güzel olabilirmiş.

arkadaşlar bende keyfimden aceleye getirtmedim işi anlatabildimmi ben büyüklerrime söledim sölüceğimi eğer büyüklerimiz ve scw benim bu tarafta organize yapmamı isterse seve seve yaparım dedim aceleye gelmesinin sebebide aceleye gelmedi zaten hani pazar günleri boş olan canı sıkılan napcaz napcaz diye düşünen scw üyelerimiz varsa dedim bi çay içelim hep beraber ama kimseden haber çıkmadı bile pazar günü vag var zaten hepimiz orda olucaz yani bişey farketmiyo ama avrupadada hiçbi faaliyet yok herkes kafaasına göre maltepeye çok kez gittim karşıya çok kez gittim scwye güzelde oldu halada güzel oluyo tabiki ama avrupada hiç toplanılmıyo ne ordan buraya gelen var ne burda adam gibi bişey yapan ben bunun peşindeydim halada peşindeyim herkesin bilgisine...........

biraz sabret ve benden haber bekle bak ozaman bana hak vereceksın

abicim ben sabrederim beklerimde benim büyüklerime herzaman saygım var sen bana küfürde etsen eywallah der geçerim asla büyüklerime saygısızlığım olmaz ama haber vermen ne farkedicek abi ne yapıcaz ki allahını seviyosan avrupa yakasında organize bile olunmuyo kimsede uğraşmıyo ama ben uğraşım ben yapıcam bunu organize edicem abi yeter yani bunun peşindeyim ben sölimmm......

tamamen benim hatam oldu günlük spontane bir buluşma toplantı ve galiba hakan kardeşiminde canı sıkıldı..
artık konu kilit.yeni avrupa yakası konusunda devam edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt