Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa yakasında yay teslim alabilcek?

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
http://www.sahibinden.com/coil-ex_polo_spor_yay_5cm-11WQQaXQQ19816062WQQpXQQdisplayitem

bu ılandakı yayları aldım gıbı bu aksam resım falan yollucak satan arkadas.olursa yarın avrupa yakasında teslım alcak bırısı lazım bızden.ben alabılırım dıene para yollucam.oda yayları teslım edıcek cocgun hs nosu yokmus cunku.

doğu saolsun halledıcek yarın.ama bı sıkıntı olursa yıne yardımcı olucaklar alabılcekerı yazarlarsa sevınırım.

Ben oraya gidene kadar sen Ankaradan uçakla gelsen daha çabuk gelirsin valla :D

cocugun ıs yerını falan bı soruyum yakın olan bırı varsa yarın alıcam yayları ya.bı yardımcı olun bana

sekerim ilanın altında az indirim söz konu demiş sonrada fiyat son demiş eleman:)

ürünü yaklaşık 1.5 ay kullandık 4 bin km bile yapmadık arabanızı etraftaki insanlara farkettirmek istiyorsanız bu yaya ihtiyacınız olacak fiyat çok çok uygun daha uygununu bulacağınızı sanmıyorum ilgilenen arkadaşlar telefonla ulaşırlarsa sevinirim fiyatta çok az indirim söz konusudur ürünün markası coil ex dir aracınıza kesinlikle tam uyum sağlar bir sorun çıkarmaz 1. resim benim aracın yaylı halidir 2. resim ise temsilidir arabanın yaysız halidir. FİYAT SONDUR

sekerim ilanın altında az indirim söz konu demiş sonrada fiyat son demiş eleman:)

ürünü yaklaşık 1.5 ay kullandık 4 bin km bile yapmadık arabanızı etraftaki insanlara farkettirmek istiyorsanız bu yaya ihtiyacınız olacak fiyat çok çok uygun daha uygununu bulacağınızı sanmıyorum ilgilenen arkadaşlar telefonla ulaşırlarsa sevinirim fiyatta çok az indirim söz konusudur ürünün markası coil ex dir aracınıza kesinlikle tam uyum sağlar bir sorun çıkarmaz 1. resim benim aracın yaylı halidir 2. resim ise temsilidir arabanın yaysız halidir. FİYAT SONDUR

fıyatı onceden daha yuksektı belkı ozamandan kalma bısıdr zaten fıyatta aksam yuklenıcem bıraz daha.

Cidden oraya gidene kadar uçakla gelir alır dönersin =)) ama dediğin gibi iş yeri vs. o tarz yerler varsa yaz buraya şekerim.

Halledemezsen ben yardımcı olmaya çalışırım

Geri
Üst Alt