Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa Yakası Oto Müzik Tesisatı

LEONISM

Kayıtlı Üye
Herkese İyi Pazarlar;

Avrupa yakasında müzik tesisatı işleri yapan bi tanıdığınız varmı ? Tesisat yaptırmayı düşünüyorum, bugün açık olan varmıdır ? Yeşilköy,Avcılar,Beylikdüzü,Yenibosna,Merter vs.vs.

ynr03 le irtibata geçmeyi dene doğukan

aktepe sound var doğukan yardımcı olurlar sana internet siteside var irtibat no alabilirsin.. ok dersen yardımcı olabilirim beni tanırlar osman var orada ismimi verirsen elinden geleni yaparlar..

Şirinevlerde aktepe var.Temiz iş yapıyorlar.

aktepe ye kapıdan uğramıştım, bagajı doldurup çıktım, ilk defa gittiğim bir yerdi, oldukça sıcak davranmışlardı, rakamları da karşılaştırınca oldukça makul idi.

pm attım ama 2 saat geçmişti aradan,aktepeye gidiceksen abdullah abi ile görüşürüm,yani babaları..beni çok eskiden tanır ve çok sever saolsun:) parçaların hazır,ve sadece bağlatmak istiyorsan direk kaya sound,erkan bey abi:)

aktepesound la bende alışverş yaptım ilgileri on numara hatta istanbula geldigimde ziyaret bile etmiştim emre diye bi arkadaş var orda çok ilgilendi saolsun

Arkadaşlar teşekkür ederim tavsiyelerinizden ötürü. Haftaiçi cok vaktim olmadığından bir an önce halletmek istedim. Media markt a gittim, ürünleri de oradan aldım tesisat ta orada çekildi. tesisat bölümünde Ata elektronik var, araştırdım biraz kullanıcılar falan memnundu. Kenan arkadaş İşçilikteki titizliğini orada benim arabamda da gösterdi sağolsun. Halloldu anlayacağınız.

Bütün ürünleri kenwood aldım
Subwoofer HQ Referance 30cm 500w rms
Mono Anfi 600w
Arkalara 1 takım komponent max 280w, şimdilik anaüniteden güç alıyor :) .Önlere de bi dahakine alacağım sonra hepsini anfi'ye bağlatacağım.

Bu arada ön kapı içi komponent almayı düşünenler tizleri değiştirmesin. Montajcı arkadaş ön kapıların sökülmesini pek sağlıklı bulmadığından bir dahakine ön için sadece midleri yerleştirelim dedi.

ek olarak mid'ler için kasnak gerekiyor, kullanılması iyi oluyo zıngır zıngır çalmıyo artık :) şu an tek zıngırdayan yer :öndeki araç içi aydınlatma. Ya sağlamlaştıracağım ya da söküp atacağım :D

Arkadaşlar teşekkür ederim tavsiyelerinizden ötürü. Haftaiçi cok vaktim olmadığından bir an önce halletmek istedim. Media markt a gittim, ürünleri de oradan aldım tesisat ta orada çekildi. tesisat bölümünde Ata elektronik var, araştırdım biraz kullanıcılar falan memnundu. Kenan arkadaş İşçilikteki titizliğini orada benim arabamda da gösterdi sağolsun. Halloldu anlayacağınız.

Bütün ürünleri kenwood aldım
Subwoofer HQ Referance 30cm 500w rms
Mono Anfi 600w
Arkalara 1 takım komponent max 280w, şimdilik anaüniteden güç alıyor :) .Önlere de bi dahakine alacağım sonra hepsini anfi'ye bağlatacağım.

Bu arada ön kapı içi komponent almayı düşünenler tizleri değiştirmesin. Montajcı arkadaş ön kapıların sökülmesini pek sağlıklı bulmadığından bir dahakine ön için sadece midleri yerleştirelim dedi.

ek olarak mid'ler için kasnak gerekiyor, kullanılması iyi oluyo zıngır zıngır çalmıyo artık :) şu an tek zıngırdayan yer :öndeki araç içi aydınlatma. Ya sağlamlaştıracağım ya da söküp atacağım :D

16cm mıd alırsan kasnak gerekıyor.16.5 cm tercih edersen kasnaga gerek kalmıyor.

Geri
Üst Alt