Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa yakası buluşma

Barıs_61

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Forumlara vakit buldukça bakmaya çalışıyorum.Avrupa yakasında neden buluşma olmuyor bi ceza falan mı aldık.Şöyle büyük bi buluşma yapsak havalarda güzelken ne dersiniz bizim avrupa yakası sorumlu arkadaşlarımız toplayın bizleri yakalım avrupa yakasını

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.Forumlara vakit buldukça bakmaya çalışıyorum.Avrupa yakasında neden buluşma olmuyor bi ceza falan mı aldık.Şöyle büyük bi buluşma yapsak havalarda güzelken ne dersiniz bizim avrupa yakası sorumlu arkadaşlarımız toplayın bizleri yakalım avrupa yakasını

Oluyor neredeyse her hafta yapılıyor @Gogo sorumlu arkadaş organizasyon kısmında konusu var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

hoşgeldiniz
forumda organizasyonlar sekmesinin altında istanbul avrupa kısmından takıp edebilirsiniz bekliyoruz

Anadolu yakasındaki arkadaşlar buluşuyor takip ediyorum.Ama Avrupa yakası için yakın zamanda yapılan bir buluşma yok.

Anadolu yakasındaki arkadaşlar buluşuyor takip ediyorum.Ama Avrupa yakası için yakın zamanda yapılan bir buluşma yok.

08/11/2019 20:00 İBB Florya tesislerinde oluyor bu haftaki buluşma avrupa sorumlumuz @Gogo ile irtibata geçerseniz size yardımcı olacaktır :)

Sitede bununla ilgili bir bilgi göremedim. Demek ki whatsapp Grubu Var.

Geri
Üst Alt