Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Avrupa Konutları TEM

Kiralık ozancım ama kiralar biraz yüksek burda haberin olsun 2000 civari

bu ne yaaa 2000 kira mı olur? Ozan sat arabayı git peşinatı ver o paraya da taksitleri öde ev senin olsun. İlle de sitede mi oturacan, ben buna bi sigara yakarım şimdi :cool:

bu ne yaaa 2000 kira mı olur? Ozan sat arabayı git peşinatı ver o paraya da taksitleri öde ev senin olsun. İlle de sitede mi oturacan, ben buna bi sigara yakarım şimdi :cool:

abi farklı planlar var, yüzyüze geldiğimiz zaman konuşuruz, ozaman sen yakarsın sigarayı benim yerime de karşılıklı konuşuruz :)

Babacim bizde o hesabı yaptıkta öyle araba satmakla olmuyo hatta 3 arabamı satayım dedim peşinat için yine olmadı:)

e Ahmet Baba, 3 arabaya otopark ıvır zıvır derken yaşamında bişeyleri eksiltmeden olmaz bu işler. Ben ev alırken yaptıklarımı, araba alırken hatta satıp daha eskileri alır sonra yenilere dönerken planlarımı anlatayım belki hak vereceksiniz. Neyi ne zaman yapmak gerekir bize bu devlet her 5 senede bir kafamıza vura vura öğretmeye çalışıyor, ben 40lı yaşlara yaklaşırken anca anlayabildim ki hala çömezim çaylağım. Zararın neresinden dönülürse kardır.

Abi gerçi bizde durum farklı inşallah yanyana geldimizde uzunuzun anlatırım

ben değil araba, varımı yoğumu satmıştım alırken.. üstüne bir okadar da krediye girdik:)

Geri
Üst Alt