Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

avek-altur'a gidenler

psyc54

Kayıtlı Üye
Bahçelievler medicanadan,en yakın görünen servis avek ve altur var
bu servislerden hangisi tercih edilir ve nasıl gidilir,navigasyon yok
haritadan bakıp çözümleyemediğim kavşaklar var,gitmiş olan arkadaşlardan fikir rica ediyorum.

istanbullu arkadaşlar yardımıcı olacaktır ama internetten yada telefondan kolayca bulabılırsınız...haftasonu istanbulda 3-4 bayii telefonun yandex navigasyonu ile kolayca buldum

E5 tenndevam et kardeşim kuyumcu kentin ordan basın ekspres e baglan yan yolda altur oto cok kolay... Avek ise temden tekstilkente dogru ikerle tekstıl kennyin tam bitişigi avek

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Teşekkürler , yandex navigasyon iyidir ama yolda giderken telefon yarı yolda bırakabilir:)
altur daha kolay gibi,
koçtaşa kadar e-5 tamam.
geçtikten sonra ilk çataldan sağa dönücem anladığım kadarıyla?
çataldan sonra birkaç kavşak var tabela olarak neyi takip etmek gerek. Birde servis yolun ters,karşı yönünde kalıyor haritadan baktığımda

Koçtaşı geçtikten sonra benzin istasyonunun önden devam edip basın ekspres yoluna çıkacaksınız biraz ilerledikten sonra sağ çıkıştan devam edip üst köprünün altından sağa dönüp üstünden karşıya geçip sağa dönüp devam ediyorsunuz sağ ve sonra sol yapınca 10 m sonra solda Altur göreceksiniz.

Geri
Üst Alt