Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

avek-altur'a gidenler

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında psyc54 tarafından paylaşıldı.

1. psyc54

psyc54 SCW Üyesi

42
    23
    8
    Bahçelievler medicanadan,en yakın görünen servis avek ve altur var
    bu servislerden hangisi tercih edilir ve nasıl gidilir,navigasyon yok
    haritadan bakıp çözümleyemediğim kavşaklar var,gitmiş olan arkadaşlardan fikir rica ediyorum.

2. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.588
    113
    istanbullu arkadaşlar yardımıcı olacaktır ama internetten yada telefondan kolayca bulabılırsınız...haftasonu istanbulda 3-4 bayii telefonun yandex navigasyonu ile kolayca buldum

Bunu beğendi. psyc54 bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.513
    5.817
    113
    E5 tenndevam et kardeşim kuyumcu kentin ordan basın ekspres e baglan yan yolda altur oto cok kolay... Avek ise temden tekstilkente dogru ikerle tekstıl kennyin tam bitişigi avek

Beni EDS'ler İYİ Tanır

psyc54 ve Leonm@nia bunu beğendi.
  4. LEON2015

LEON2015 SCW Üyesi

151
    66
    28
    Altur gitmek için: Basın ekspres yolu üzerinde tem den gelirken sağdaki paralel yan yol üzerinde Ulusoy ve opel servisini geçince.
    http://altur.vw.com.tr/BizeOzel/IletisimBilgileri.aspx

Bunu beğendi. psyc54 bunu beğendi.
  5. psyc54

psyc54 SCW Üyesi

42
    23
    8
    Teşekkürler , yandex navigasyon iyidir ama yolda giderken telefon yarı yolda bırakabilir:)
    altur daha kolay gibi,
    koçtaşa kadar e-5 tamam.
    geçtikten sonra ilk çataldan sağa dönücem anladığım kadarıyla?
    çataldan sonra birkaç kavşak var tabela olarak neyi takip etmek gerek. Birde servis yolun ters,karşı yönünde kalıyor haritadan baktığımda

6. LEON2015

LEON2015 SCW Üyesi

151
    66
    28
    Koçtaşı geçtikten sonra benzin istasyonunun önden devam edip basın ekspres yoluna çıkacaksınız biraz ilerledikten sonra sağ çıkıştan devam edip üst köprünün altından sağa dönüp üstünden karşıya geçip sağa dönüp devam ediyorsunuz sağ ve sonra sol yapınca 10 m sonra solda Altur göreceksiniz.

Sayfayı Paylaş