Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Yeni Üye Olanların ve Avatar yüklememiş Olanların Dikkatine!
Arkadaşlar son günlerde forumda dikkatimi çeken olay şudur; Yeni üye olan arkadaşlarımızdan bir çoğunun avatar yahut profil resmi yok.. Kiminle konuştuğumuzu, kiminle sohbet ettiğimizi, daha iyi hatırlayıp yeni üyelerimizi daha iyi tanımamız açısından Özellikle Avatar resmi eklemek çok önemlidir.. Sanıyorum bazı arkadaşlar bunu beceremedikleri için yapamıyorlar öyle olanlar için Alttaki konuya tıkladığınızda karşınıza çıkacak linklerden bu işi bi kaç fare tıklamasıyla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz...
http://www.seatclubworld.com/kurallarimiz-43/yeni-uyelerin-dikkatine-12775/

Yeni Üye Olanların ve Avatar yüklememiş Olanların Dikkatine!
Arkadaşlar son günlerde forumda dikkatimi çeken olay şudur; Yeni üye olan arkadaşlarımızdan bir çoğunun avatar yahut profil resmi yok.. Kiminle konuştuğumuzu, kiminle sohbet ettiğimizi, daha iyi hatırlayıp yeni üyelerimizi daha iyi tanımamız açısından Özellikle Avatar resmi eklemek çok önemlidir.. Sanıyorum bazı arkadaşlar bunu beceremedikleri için yapamıyorlar öyle olanlar için Alttaki konuya tıkladığınızda karşınıza çıkacak linklerden bu işi bi kaç fare tıklamasıyla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz...
http://www.seatclubworld.com/kurallarimiz-43/yeni-uyelerin-dikkatine-12775/
kesinlikle çok önemli bi konu. aynı zamanda yaş kısmıda görünür olursa bizde saygıda kusur etmemiş oluruz:eek:key:

Onemli bir konu..Tesekkurler.Yalniz bunu moderatorlerden birisinin soylemesi bence daha uygun olurdu...

Ben bir çok kez cezmi abinin yeni üyelere "hoşgeldin" dedikten sonra bu uyarıyı yaptığını gördüm..

Bir tek Cezmi Babayla, Yekta abiyle olmuyo ki mirim Diğer Modlarımız, Bu ara kayıplarda maaşallah..

Geri
Üst Alt