Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Av Mevsimi..

- 48 -

Kayıtlı Üye
bugün Şener Şen ve Cem Yılmaz'ın oynadığı Av Mevsimi filmine gittim..

filme gitmek isteyenler olabilir bu yüzden detay ya filmi anlatmayacağım..
ama kısaca fikrimi söylemek istiyorum..
film yapılırken sanatsal bir film yapalım içinde konu olsun bu konu da polisiye olsun denmiş..
ve oyuncular da ikisinin arasında kalmışlar..yani bunu filmde hissedebiliyorsunuz..
ben beğendim mi diye sorarsanız çok beğenmedim..yani bir poliseye filminden beklediklerim yoktu yada ben çok polisiye izliyorum bu yanlarında hafif kalıyor..
konuya gelince hikaye güzel ama işlenme şeklini beğenmedim..
ağızlar ağır geldi..çok yavaş geçiyor..ve cinayet filminin hızını düşürüyor....
genel intibam sinemada değil de evde izlenir..

abi bugün bende gittim 20:00 seansına girdim sen hangi sinemadaydın

ağızlar ağız geldi yazdım burdaki ağır yavaş anlamında

valla bende cuma günü gittin hiç beğenmedim desem yeridir.. yoruma aynen katılıyorum.. 2 saat 45 dk sürdü yanımdaki çocuk bir süre sonra mp3 dinlemeye başladı :D :D

aynen Varol abim film güzel fena değil ama gereksiz uzun gibi..Şener Şen'in olması yeterli zaten..
bi de bi kaç sahne olmuştu duygusal moda sokmak niyetiyle seyirciyi, ansızın sahne bitip duyguyu yaşatmadan başka sahneye geçiyodu..ona anlam veremedim ama müzikleri süper..
'netten bakındım soundtrack adına nerdeyse hiç bişi yok ama.. :S :S
dialoglar içinse günlük hayata yakın olması hoş..

bugün Şener Şen ve Cem Yılmaz'ın oynadığı Av Mevsimi filmine gittim..

filme gitmek isteyenler olabilir bu yüzden detay ya filmi anlatmayacağım..
ama kısaca fikrimi söylemek istiyorum..
film yapılırken sanatsal bir film yapalım içinde konu olsun bu konu da polisiye olsun denmiş..
ve oyuncular da ikisinin arasında kalmışlar..yani bunu filmde hissedebiliyorsunuz..
ben beğendim mi diye sorarsanız çok beğenmedim..yani bir poliseye filminden beklediklerim yoktu yada ben çok polisiye izliyorum bu yanlarında hafif kalıyor..
konuya gelince hikaye güzel ama işlenme şeklini beğenmedim..
ağızlar ağır geldi..çok yavaş geçiyor..ve cinayet filminin hızını düşürüyor....
genel intibam sinemada değil de evde izlenir..

aynen Varol abim film güzel fena değil ama gereksiz uzun gibi..Şener Şen'in olması yeterli zaten..
bi de bi kaç sahne olmuştu duygusal moda sokmak niyetiyle seyirciyi, ansızın sahne bitip duyguyu yaşatmadan başka sahneye geçiyodu..ona anlam veremedim ama müzikleri süper..
siz gösterin bakıyım bileklerinizi:)

abi bugün bende gittim 20:00 seansına girdim sen hangi sinemadaydın

sanko park 17 seansına gittim

film karışmış CSI yapalım demişler dur biraz sanat olsun demişler..cem yılmaz var seyirci bekler biraz güldürelim demişler..
yani çorba olmuş..

siz gösterin bakıyım bileklerinizi:)

bu yeterli mi

2897483293_5d0a5d8304_o.gif

İzlemek istiyorum çok bişey beklimiyeceğim kesin duyduklarımdan sonra...:)

Geri
Üst Alt