Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Av Mevsimi..

Varol abim Furkan'ın filmde bileklere bakmalarına nasıl bi anlam yüklediğini biliyo musun..bizimki bileklere bakıyolar çünkü eğer yalan söylüyolarsa orda bi damar falan kabarcak, yalan makinesi testi falan olarak düşünmüş.. :D :D :D puhaha puhaha

siz gösterin bakıyım bileklerinizi:)

yalan mı değil mi onu mu anlicaksın bizim bileklerden kanka.. :D :D

walla aslında bende fazla beğenmedim filmde dediğiniz gibi iki tane duygusal bölüm vardı onun haricinde sürükleyici bile değildi zaten cem yılmaz gitmemizdeki en büyük etkendi onun haricinde bence 10 üzerinden 6 alır bu film :)

ben de çarşamba gitmeyi planlıyorum bakalım artık ne çıkacak karşımıza :D

bende ıkı kısılık koltukta yayıla yayıla ızleme hayalıyle gıttım koskoca cınebonus ta ıkı kısılık koltuk yok koltukları kıraathane sandalyesı gıbı dık rahatsız ama fılm bence guzeldı bu arada kız arkadasım fılmın ortalarında fılmın sonunu tahmın ettı hanı organ meselesı

bu yeterli mi

2897483293_5d0a5d8304_o.gif

:D:D kesinlikle yeterli abim

Varol abim Furkan'ın filmde bileklere bakmalarına nasıl bi anlam yüklediğini biliyo musun..bizimki bileklere bakıyolar çünkü eğer yalan söylüyolarsa orda bi damar falan kabarcak, yalan makinesi testi falan olarak düşünmüş.. :D :D :D puhaha puhaha

yalan mı değil mi onu mu anlicaksın bizim bileklerden kanka.. :D :D

bana mantıklı gelmişti ama adam kaç yıllık cinayet masasında dedim artık bu işin piri olmuştur şıp diye çözer bileklerden:D

o sahne çok samimiydi.. :)

bugün gittim filme çok patlak çıktı yahu. Benim gibi csi izleyen adamı böyle film kesermi :D

Geri
Üst Alt