Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux's Leon & Mert's A3 PhotoShoots by Kurtbil

aynen bende senin gibi düşünüyorum volkan..yaylarımı almadan önce kafayı yemek üzereydim hatta...benim jantlarımı aracında 5lik yay olan erkinin arabasında denedik...liften inince kesin 5 dedim,ama şöle bi turladıktan sonra arka tarafın görüntüsü hiç hoşuma gitmedi...hele bi de 2 kişi oturunca çamurluğun içinde arka lastik......diğer taraftan da araç mantıklı düşününce daha bi gerilcek daha bi zorluyosun gbi bişey...18 jant-5 cm yay....ki bana da bu aralar arkalar baya yüksek geliyo,önler çok ii bence de....araba kullanmak eziyete dönşsün istemiyorum ben...

benim arabaya 2 kişiden fazla binen olmuyo ya ben o yüzden -5e geçmeye sicak bakiyorum =)
-3de güzel ama -5 işin adabı =)

Yorumlar ıcın cok tesekkurler beyler,volkanım 5 lıklere gectıgınde yenıden goz atarız bunlara karsılastırırız:)konfor braz gıdıcek olsada kesınlıkle cok ıyı goruncek emın ol:)

Yorumlar ıcın cok tesekkurler beyler,volkanım 5 lıklere gectıgınde yenıden goz atarız bunlara karsılastırırız:)konfor braz gıdıcek olsada kesınlıkle cok ıyı goruncek emın ol:)

umut verme çocuğa..

herkese umut vermicen işte olayı o..sonra ağlarlar kapında.. :D

güzin abla öleli çok oldu lan.. :p :D :D

Allah rahmet eylesın o zaman ,onun gorevı bız alcaz senın sayende:D

Dou okican mı bilmiyorum ama Barbaros abi 8V'ye 650Lira civarına yazılım yapıyomuş..
tolki senin de haberin olsun 8-10hp alırmışsın..niyetlenirsen fiyatı biraz daha indirmeye çalışırım..

Geri
Üst Alt