Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux's Leon & Mert's A3 PhotoShoots by Kurtbil

fotoğraflar süper gerçekten... çok kıskandım :)

yaa kıskanmamak elde değil bir yay birde mercekleri taksam fotolansak bizde

teşekkürler arkadaşlar...can hepimize yeter =)

Can Emeğine Ellerine Sağlık Fotolar Bir Harika sen profesyönelliğe aday değil as üyesin....
Arabalara da bittim leonda tek eksik yükseklik ;) ikisinede Maşallah....

Arabalar mükemmel. Resimler dahada mükemmel. Eline sağlık Can

hiç gerek yok...sağından solundan sesler gelmeye başlayınca çok pişman olursun volkan ;)

hiç gerek yok...sağından solundan sesler gelmeye başlayınca çok pişman olursun volkan ;)

ya valla mert o konu çok muamma bana göre...
şöyle bir durum var..
-3lük yaylarla -5 lik yaylari yanyana koyduğunda boylari birebir aynı.
-5likler daha yumuşak olduğu için ağirlik üstüne oturduğunda araç yere daha çok yaklaşiyor..
hatta bu durum alfa romeo 147-156 kullanan arkadaşlarimda -3lüğün ideal sertlikte olmasindan dolayi -5'e göre daha çok yol tutması ile sonuçlaniyordu.
şimdi bu mantik üzerinden -5 daha yumuşak bir yay ise evet belki yolda giderken üstünden geçtiimiz kasislerde vs. aracin yaylanması artacak ancak sert bir yaylanma olmayacağini düşünüyorum..dolayisiyla -5lik fikrine çok uzak değilim..
serviste bir tane -5yaylı leon vardı.yanında durduğumda araç scirocco gibi basık gözüküyordu çok şahaneydi..
bir de gürayin arabasini -5lik + arkada woofer vs. ile canlı gördüğümde gerçekten çok beğenmiştim...
büyük jant+ basık araç kombinasyonu çok güzel =(

Geri
Üst Alt