Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux Volkan ve Askerlik =)

olm çarşı izninde neler yapıosun odada anlatsana.. :D

en aktif asker üyelerimiz volkan ve doğuş :) bunu 2009 un enlerine yazalım :D

eyvallah abi :D

bende cuma ve bugun çarşı iznindeydim..izmirde olmanın avantajını tek bunda yaşıyorum diyebilirim...sivil hayata belli saatlerde giriş yapıyo olsakta geri dönmek çok zor geliyor...çıktığında sanki herşey bitmiş gibi geliyor ama geri gelince de bütün kabuslar gene başlıyor...bugun denize bakıp o kadar çok düşündüm ki zaman geçecek ve ben tekrar sizlere aileme,bitaneme tüm hayatıma kavuşmuş olacağım.Allahın izniyle tek duam tek isteğim bu...

bende cuma ve bugun çarşı iznindeydim..izmirde olmanın avantajını tek bunda yaşıyorum diyebilirim...sivil hayata belli saatlerde giriş yapıyo olsakta geri dönmek çok zor geliyor...çıktığında sanki herşey bitmiş gibi geliyor ama geri gelince de bütün kabuslar gene başlıyor...bugun denize bakıp o kadar çok düşündüm ki zaman geçecek ve ben tekrar sizlere aileme,bitaneme tüm hayatıma kavuşmuş olacağım.Allahın izniyle tek duam tek isteğim bu...

başladın ya sonu çabuk gelir kardeşim rahat ol sen ;)

yaw bırak yok ozledım bılmem ne arabanı ıstıosun sen yeme bızı :p

bu kadar rahat ve güzel bir askerlik dönemi geçirebilmene sevindim. darısı hayırlısıyla bitirmene olsun..

Herkese selamlar;

Dağitimim gerçekleşti..İzmire 1buçuk saat mesafedeki SALİHLİ İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINDAYIM.
Görevim ALAY KURYESİ.Haftada 3 gün (sali,perş,cuma) sivil kıyafetlerimi giyerek manisada alaya gidip evrak imzalattiktan sonra her gün yaklaşik 4 saat internet için vaktim olacak =) Bugün kuryeliğimin ilk günü =)
Evci iznim ayda 1 kere mutlaka var.
Zaten 3 ay 28 günüm kaldı =)
İdarı kısımdaki komutanım müthiş bir komutan , gülmekten iş yapamiyorum,mecazi anlamda söylemiyorum , gerçekten sürekli güldüğüm için işleri yapamiyorum o derece komik bir adam kendisi =) Bugün kısıtlı zamanım var o yüzden pek birşey yazamiyorum ancak ilerleyen günlerde siteyi kaldığım yerden takip etmeye devam edicem =)
Kendinize iyi bakın.

Herkese selamlar;

Dağitimim gerçekleşti..İzmire 1buçuk saat mesafedeki SALİHLİ İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINDAYIM.
Görevim ALAY KURYESİ.Haftada 3 gün (sali,perş,cuma) sivil kıyafetlerimi giyerek manisada alaya gidip evrak imzalattiktan sonra her gün yaklaşik 4 saat internet için vaktim olacak =) Bugün kuryeliğimin ilk günü =)
İdarı kısımdaki komutanım müthiş bir komutan , gülmekten iş yapamiyorum,mecazi anlamda söylemiyorum , gerçekten sürekli güldüğüm için işleri yapamiyorum o derece komik bir adam kendisi =) Bugün kısıtlı zamanım var o yüzden pek birşey yazamiyorum ancak ilerleyen günlerde siteyi kaldığım yerden takip etmeye devam edicem =)
Kendinize iyi bakın.

Multlu olduğuna çok sevindim Volkan :)

Volkan özLedik seni :) Askeriyenin arabaLarına da custom birşeyler yap da fikir olsun :p

Herkese selamlar;

Kendinize iyi bakın.

Volkanım yawrum askerliğin bitti hayırlı uğurlu olsun:D

inan çok sewindim, hawalar güzelleşince çok daha güzel geçecektir waktin, askerliğin keyfini çıkarmak kaldı bundan sonra sana. Hoş kamuflajları atmışsın nerdeyse :D

sana ulaşabileceğimiz bir telefonun falan olursa bildir bana mutlaka

kendine çok iyi bak Volkanım

Geri
Üst Alt