Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux Volkan ve Askerlik =)

Dostum yerinin rahat olmasına çok sevindim. İnşallah aynı rahatlıkla kalan günlerini de çabukça geçireceksin. Bazı abilerimizin de dediği gibi askerlik sayesinde de uzun süredir tatmadıgın duyguları tatmış ve tecrübe etmiş oldun. Böylece yakınlarımızın ve sahip olduklarımızın kıymetini daha bi iyi anlamış oluyoruz anlaşılan.

Benim kuzenim de manisa'da bir karakolda yapmıştı askerliğini. Acemi birliğini de usta birliğini de Manisa'da yapmıştı ve çok çok rahat geçmişti askerliği. Senin de öyle olcak gibi.

Bugun bitiyomuş galiba iznin. Hayırlı tezkereler diliyorum sana, kendine dikkat et.

---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 11:06 ----------

Bu arada Doğuş da burdaymış galiba demin fark ettim :)

Kardeşim sana da hayırlı teskereler diliyorum, sen Volkan kadar rahat değilsin anlaşılan ama inşallah usta birliğine çok daha rahat bi yere gidersin, kendine iyi bak.

kardeşim foruma yazdığından haberdar oldum ama bişi yazamadım elbet nedenini de öğrenmişsindir..kardeşim keyfinin yerinde olduğuna çok mutlu oldum en kısa zamanda gel de abudik gubidiklere devam et.. :D :D

Bugün,yarın ve pazar günü çarşı iznindeyim dostlarim..3 gün çarşı izni verildi...
gerçi izinden sonra geriye dönüşü çok zor oluyor...
hele ki evci izninden dönüş..tüm aile+sevgi+sicaklik bi anda yeniden gidiyor...yanlız kalıyorsunuz ama herşeyin değerini daha iyi anliyorsunuz..
keyfim halen çok yerinde ..3. haftayi bitirdik...bu hafta pazartesi günü silahla atış ve dağıtım heyecanı derken 1 ayı tamamlamış olucam...
seatimi,sizlerle sohbet etmeyi,evimde klavyemden sürekli scw yi takip edebilmeyi çok özledim...

Bugün,yarın ve pazar günü çarşı iznindeyim dostlarim..3 gün çarşı izni verildi...
hele ki evci izninden dönüş..tüm aile+sevgi+sicaklik bi anda yeniden gidiyor...yanlız kalıyorsunuz ama herşeyin değerini daha iyi anliyorsunuz..
keyfim halen çok yerinde ..3. haftayi bitirdik...bu hafta pazartesi günü silahla atış ve dağıtım heyecanı derken 1 ayı tamamlamış olucam...
seatimi,sizlerle sohbet etmeyi,evimde klavyemden sürekli scw yi takip edebilmeyi çok özledim...

Sayılı gün çabuk geçer derler ama ne kadar doğru bilemiyorum Volkan ....:D

dagıtım falan olcak mı senın kardesm

en aktif asker üyelerimiz volkan ve doğuş :) bunu 2009 un enlerine yazalım :D

tekrar hayırlı teskereler hayırlısıyla bitirip sağ sağlim gelirsiniz

Geri
Üst Alt