Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aux usb dönüştürücü varmı?

Arkadaşlar arabamda orjinal aux girişi var, aklıma piyasada aux usb dönüştürücüsü olup olmadığı geldi, bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın...

öyle bir adaptör bulma şansın sıfır çünkü sebay da yazmış
analog ve digital..
usb yi okuyalbilmesi için devre'ye ihtiyaç duyarsın..
ancak olayı şöyle çözebilirsin bir mp3 player düşün onun kulaklık çıkışını aux'a girersin..elindeki mp3 playerde usb olur ama sana cevap vermez çünkü sen flash bellekleri değiştirmek isteyeceksin..ben ilk başta orjina teyp kalsın diye çakmak tan bu playerlerden aldım radyo frekanslı olanlardan ama nafile sonunda gittim usb li aux lu cp player aldım

ibizayla leonun teypleri aynı
leonda usb girişi war
ibizayada bi kablo bağlayıp usb bağlanamazmı

Aux'un ses kalitesi korkunc.. Usb kalitesi CD kadar olmasa da cok iyi. Xcar link bence cok iyi cozum. Serviste 200 lira sanirim..

eski arabama aldıgım 5150 serisi pioneer teybimdeki usb kalitesi mp3 cd ye cok yakındı..fakat bu leon hayal kırıklıgı oldu...en iyisi yine cd mp3..eğer kalite takıntınız varsa...şunu da eklemekte yarar var..usb ve aux cok farklı çalısıyor..direkt jak gibi bir çevirici yoktur

aux girişini hiçç kullanan var mı arkadaşlar? :)

ben kullanıyorum, canavar gibi :)

Aux'un ses kalitesi korkunc.. Usb kalitesi CD kadar olmasa da cok iyi. Xcar link bence cok iyi cozum. Serviste 200 lira sanirim..

Aslında öyle korkunç değil, kaliteli bir mp3 player ile bi de altın uçlu fazla uzun olmayan bir kabloyla ( bkz: seninki kaç cm :) ) bi de uygun ekolayzer ayarlarıyla gayet güzel ses alınabiliyor, tabi cd gibi olmuyor ama bende yakın..

valla aux girişini kullanıyorum fakat kullanmamadaki amaç çok farklı :D blackberyyi aux dan bağlıyorum telefon açtığım zaman ses hoperlörden geliyor ve ben normal konuşuyorum bu sayese seyir halinde rahatlıkla telefonu kullanabiliyorum bu olay benim çok hoşuma gidiyor onun dışında sony marka mp3 playerların ses kalitesi diğerlerine göre bi nebze daha iyi ama genede tırt diye düşünüyorum ( blackberyyinizi takın kulaklığı etkinleştir diyin ve seyir halinde telefonla konuşmanın keyfini sürün ):eek::eek::eek:

merhaba,

piyasada maalesef usb yi auxa cevirecek bir kablo yok henuz.
usb deki digital bilgiyi dekode edip sonra bunu analog a cevirip ses sistemine aktaricak evet bir cok urun mevcut ancak direkt olarak bir kablo basit bir baglanti mevcut degil.

sizinle sahibi oldugum siteyi paylasmak istiyorum.
ipod entegrasyonu ve direksiyondan kontrol icin uretilmis seat kablo istanbulda artik satilmaktadir..
bilginize
veya ***************************************** temin edebilirsiniz...
saygilarimla
can

Geri
Üst Alt