Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux ile Telefon görüşmesi...

karadavut

Kayıtlı Üye
Makyajlı kasa araçlarımızda usb ve aux girişi mevcut şimdi bir sorum olacak. Bu aux girişine bluetooth kulaklık ile giriş yaparsak yada direk telefonun kulaklık çıkışını iki erkek jack ile bağlasak telefon görüşmesi yapabilirmiyiz? Deneyen varmı yada bir fikir verecek olan biri varmı forumda?

nası bluetooth olmadan konuşma yapabiliriz diye düşünürken mi aklına geldi :D

aux a çift taraflı jag girişli kablo takıyorum diğer ucunuda telefona..sonra aux moduna getiriyorum..telefon çaldığında cevap veriyorum ses hoparlörlerden geliyor..ben telefonumu vitesin önündeki boşluğa koyuyorum ve bağırmadan normal ses tonundan biraz daha yüksek bir sesle konuşuyorum..hem bana gelen hem de karşıya giden ses kalitesi gayet iyi

Peki telefon çaldığında cevap vermek için telefonu açıp direk görüşme yapılıyormu yoksa aux geçmek gerekiyormu o anda çalan müzik kesiliyormu?

Evet aux a geçmek gerekiyor iletişim için ve müzik kesiliyor ama bence kötü değil zira ben müzik çalarken konuşmaktan hoşlanmam hiç

Auxa bağlıyorsun telefonu da kendin açıyorsun ama kablo kalitesinden çok fark ediyor ben belkın ın kablosunu kullanıyorum çok memnunum

Peki bu işlemi bluetooth kulaklık ile yapsak nasıl olur. Bluetooth kulaklıktan aux girişine bağlasak neler ihtiyaç var?

müzik bendeki bluetooth bağlantısında da kesiliyor o yüzden aux a geçme gerekliliği eksiklik yaratmaz bence

Geri
Üst Alt