Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux ile Telefon görüşmesi...

Teşekkürler arkadaşlar bilgilerinize. Benim için sıkıntı müziğin kesilmesi değil müzik elbette kesilmesini iserim amaçım araç kiti gibi çalışmasını sağlamak yani dışarıdan telefon geldiğinde müzik kapanacak ve telefon görüşmesini yapacağım mikrofon sıkıntısı olmadan ve görüşme bitince telefonu kapatınca müzik tekrar devreye girecek bir sistem için soruyorum.

Teşekkürler arkadaşlar bilgilerinize. Benim için sıkıntı müziğin kesilmesi değil müzik elbette kesilmesini iserim amaçım araç kiti gibi çalışmasını sağlamak yani dışarıdan telefon geldiğinde müzik kapanacak ve telefon görüşmesini yapacağım mikrofon sıkıntısı olmadan ve görüşme bitince telefonu kapatınca müzik tekrar devreye girecek bir sistem için soruyorum.

eğer auxta müzik dinliyorsanız arama geldiğinde kesiliyor arama bitince müzik kaldığı yerden devam ediyor

ya belkı cok komık olacak ama ben konuyu aux volkanla gorustun de ıslettın falan gıbı dusuncelerle actım :) ya yok arkadas benım ıcım fesat :) bu arada harıcı bır mıkrofonla ıslemı yapabılırsın daha once ben yapmıstım ama bekte guzel olmuyor mıcrofon olarak arac kıtı mıkrofonları daha ıyı oluyor ses ruzgar almıyor ses zaten aux tan cıkıyor ama tel calınca aux a getırmek gerekıyor mutlaka

ufuk abi ben sony ericsson kullanıyordum. sony ericssonların kulaklıklar çift parçalıdır. bir parçasını sökuyordum mikrofonun ust tarafından kulaklık kısmı ayrılıyor. o kısmına aux kablosunu bağlıyordum. mikrofonla kabloları sağ koltuğun arasına sıkıştırmıştım. 1 sene hiç sorunsuz kullandım sonra telefonumu sattım. bu şekilde kullanılabilir. ama diğer senin dediğin yöntemi bilmiyorum hiç denemdim.

bu aux telefon bağlantı kablosunu nerden bulabiliriz yahu, bende deneyeyim bu işi bakalım işe yarayacak mı? ama şu sıkıntı, benim telefonda kulaklık çıkışı eğer bir yere bağlı ise dışardan çaldığı anlaşılmaz ve ben genelde radyo kullanıyorum.

telefon iphone 3gs

Walla ben bu gün denedim telefonum 5800 çift uçlu erkek jak ile bağladım fakat; eğer usb bellek usb bölümünde takılı ise Aux çalışmıyor usb çıkarılması gerekiyor tamam telefondaki şarkılar çalıyor telefon gelince önce aux a geçiliyor sonra telefondan elle açılıyor. Ben nette birkaç tane bluetooth'un mic. çıkışından aux'a bağlanarak telefon ile bluetooth cihaz eşleştirilerek yapılmış sistem gördüm bu şekilde yapan kullanan varmı?

bende kullanıyorum balckberry bazen kıllık yapıyor direk açmıyor kulaklığa geçmen gerekiyor

bu aux telefon bağlantı kablosunu nerden bulabiliriz yahu, bende deneyeyim bu işi bakalım işe yarayacak mı? ama şu sıkıntı, benim telefonda kulaklık çıkışı eğer bir yere bağlı ise dışardan çaldığı anlaşılmaz ve ben genelde radyo kullanıyorum.

telefon iphone 3gs

bende iki tane vardı verebilirdim sana..
elektroworld mediamarkt vb..gibi...bildiğin çift taraflı kulaklık jack'ı 3-5 lira

Geri
Üst Alt