Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aux girişi hakkında bilgisi olanlar..

Leon 2006 stylance de aux çıkışı var mı dostlar? görünen biyerde yok acaba torpido da falan mı? :) bunu kullanan mübarek kişi nerde görüpte kullandığını söylerse sevinirim :)

5800 kullanıyorum benim eski sizin yeni aracınızda sorunsuz bir şekilde aux girişinden tel. kullanıyordum ya kablonuzda ya tel. ile ilgili bi sorun var

Leon 2006 stylance de aux çıkışı var mı dostlar? görünen biyerde yok acaba torpido da falan mı? :) bunu kullanan mübarek kişi nerde görüpte kullandığını söylerse sevinirim :)
2006 stylance larda aux girişi mewcut diil :(

Ben gecen bir deneme yaptım iphone bağladım fakat ses mono cıkıyor o yüzden kullanışlı gelmedi bana birdahada kullanmadım.

Ses geliyor gelmesine de araç hoparlöründen sesi bir daha alıp mikrofonla karşı tarafa ilettiği için feedback yapıyor. Sırf o yüzden gittim jabra bluetooth kulaklık aldım.. :(

bende pioneer ve htc eşliğinde müzik dinliyorum ve aramalara cevap veriyorum büyük ihtimal kablo arızalı yada menü de aux kablosu takınca kulaklık yada hoparlör seceneği olması lazım

arakdaşların deiği gibi genelde telefondan ayarlanabiliyor konuşma özellikleri..
cızırtı kablonun kalitesi ile ilgili..ben çok kablo değişirmek zorunda kaldım bir zamanlar..

ha bi de şu var sizi biri aradığı zaman eğer müzik dinliyorsanı otomatik geçiş yapmaz..elle müdehale yapıp aux'a geçeceksiniz sonra da telefondan aramayı kabul edeceksiniz.
bezen sadece aramayı kabul etmek yetmez telefonunuzun çıkışını kulaklığa geçireceksiniz..(blackberry lerde böyle)

sesin hışırtılı gelmesi kablonun oturmamasından veyahut telefonun soketinden en kötü ihtimalle arabanın soketinden kaynaklanabilir büyük ihtimalle kablo oturmamasındandır ama

arkadaşlara katılıyorum
5800 da kulaklığı secince konuşurken sesi teypten veriyo
ama ben metin telefonunu seçiyorum sadece müziği veriyo arabada başkaları varken iyi oluyo duymuyolar normal ahizeden geliyoses
sadece tek taraftan gelmesi muhtemelen kablonun mono olması bendede vardı bi tane yarım takıyodum ikisindende geliyodu
ama kabloyu değiştirin 7 tl civarı iyi kablolar var kablo ne kadar kalın olursa eğilip bükülmeden o kadar az hasar alır

2008 İbiza Stylance aracıma bugün Aux kablosu aldım 8 liraya.

Çok memnun kaldım vallahi bugüne kadar cdler ile boşuna cebelleşiyormuşum :)

Telefona takıp denedim ve bugün hep telefondan müzik dinledim.. Ses kalitesi yüzdelik oranda benden %90 aldı hatta %95.. Çok dikkatli olursanız biraz içten geliyor gibi oluyor ama orjinale acayip yakın seviyede iyi.

Telefonum Nokia C3. Konuşma esnasında ses aracın hoparlöründen geliyor ve ahizeye konuşuyorum sıkıntı yok gayet kullanışlı :)

Geri
Üst Alt