Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux girişi ve cızırtı yardım!!

kAnakAn

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar aracım 2008 leon.. aux girişi mevcut bir kabloyla mp3 playerımı bağladım gayet normal müzik dinleyebiliyorum. ama mp3 playerı susturduğumda kablo takılıyken sesi 8 in üstüne çıkarttıktan sonra sesi yükselttikçe anlaşılabilir şekilde cızırtı yapıyor. Şarkı dinlerken bile 10'un üstüne çıkarttığımda o cızırtıyı anlayabiliyorum. Mp3 playerın sesi en sonda. Çünkü sesini kıstığımda cızırtı daha da netleşiyor. Bunun bir çözümü varsa yardımcı olursanız memnun olurum. Cd yapmakla uğraşmak istemiyorum pek :)
Teşekkürler..

bende cızırtı hiç olmuyordu bendekide 2008 tsi idi.. ama ses kalitesi çok düşük buluyordum. Sağlam bi kablomu acaba kullandığın ondan olmasın yada müzik çalar..

aux'a geçtiğiniz zaman ekranin sol alt köşesinde auvol die bi bölüm var..oraya girip -2 ya da -3 yapin..
mp3 playerinizdan sesi sonuna kadar açin..
ses çok büyük oranda azalacaktir.kolay gelsin.

aux'a geçtiğiniz zaman ekranin sol alt köşesinde auvol die bi bölüm var..oraya girip -2 ya da -3 yapin..
mp3 playerinizdan sesi sonuna kadar açin..
ses çok büyük oranda azalacaktir.kolay gelsin.

Valla gerçekten saolun bugün yaptım bayağa deişti ama -2 de ve -3 te hala biraz ses vardı -5 e kadar iniyo. -4 yaptım bende.. -5 yapsam da olur gerçi sonuçta normal volume ü 15 e falan getirdiğimde bayağa bi yüksek oluyo.
Saolun..

keşke bende de aux girişi olsaydı cızırtı olsaydı :D

Valla gerçekten saolun bugün yaptım bayağa deişti ama -2 de ve -3 te hala biraz ses vardı -5 e kadar iniyo. -4 yaptım bende.. -5 yapsam da olur gerçi sonuçta normal volume ü 15 e falan getirdiğimde bayağa bi yüksek oluyo.
Saolun..

birşey değil cızırtısız günler =)

Geri
Üst Alt