Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aux girişi tamir

54sefa54

Kayıtlı Üye
S.a cümleten hayırlı bayramlar aux um takılıydı farkettiğimde kırılmıs bole ufak ufak parçalanmış aux u taktınmj çalışıyo fakat temassıszlıkIMG_6397.JPGIMG_6400.JPG yapıyo arada kablo asa düşünce ve gitgide çatlıyo giriş yeri napmam lazım tesisatçı yapmıyo servise sordum komple değişiyormuş çok saçma lütfen yardım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yokmu yardım edecek yol gösterecek ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

S.a cümleten hayırlı bayramlar aux um takılıydı farkettiğimde kırılmıs bole ufak ufak parçalanmış aux u taktınmj çalışıyo fakat temassıszlıkEkli dosyayı görüntüle 18108Ekli dosyayı görüntüle 18109 yapıyo arada kablo asa düşünce ve gitgide çatlıyo giriş yeri napmam lazım tesisatçı yapmıyo servise sordum komple değişiyormuş çok saçma lütfen yardım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun onu tamir edecek iyi bir elektronik ustasıdır bazı müzik sistemi yapanlar da tamir edebilir ama teyip komple açılıp değişim yapılır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt