Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AutoShow 2010 Türkiye

artık mat gri M3 görmek değil sahip olmak istiyorum ya.. :( :(
teşekkürler..

Teşekkürler Arkadaşlar devamı çok yakında :)

Yiğit mat m3 alırsan haberim olsun hemen çekelim :p

Güzel olmuş. 320d çok güzel. şu bentleyin nesini beğeniyorlar anlamıyorm benim leonum ondan daha güzel.

çok güzel kareler, ellerine sağlık
buarada m3 ü görünce önündeki mx6' yı şansıma yanındayken çalıştırdılar, yok böyle bir böğürme

Ozanım benzer şeyi vw standında çalışan arkadaşım söyledi. Akşamları Lambo standında araçları çalıştırıyolarmış, günün yorgunluğuna değer diyordu :)

Ozanım benzer şeyi vw standında çalışan arkadaşım söyledi. Akşamları Lambo standında araçları çalıştırıyolarmış, günün yorgunluğuna değer diyordu :)

aynı şeyi benim de VW' de çalışan arkadaşım söylüyor, kapanırken çalıştırıyorlar, korkudan sıçrıyorum havaya diyor :)

Seriye devam...

bmwz4sdrive3.52011.jpg

bmwz4sdrive3.52011interior.jpg

bmwz4sdrive3.52011front.jpg

bmwm3interior2011.jpg

bmwz3.35sinterior.jpg

peugeoutconcept2011sr1.jpg

alfaromeo.giulietta.2011.detail.jpg

alfaromeo.giulietta.2011.interor.jpg

alfaromeo.giulietta.2011.front.jpg

alfaromeo.giulietta.2011.iback.jpg

alfaromeo.giulietta.2011.front2.jpg

alfaromeo.giulietta.2011.front.jpg

alfaromeo.mito2011.pg.jpg

lamborghinidetail.jpg

Çok beğenilen Mercedes'in tam modelini internetten buldum. İlk grup resimlerde olan Mercedes :) Daha önce başka bir konu altında da sormuştum sanırım herkes merak ediyodu.
Mercedes F800 Concept.

Geri
Üst Alt