Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

AutoPager kullanan arkadaşlar var mı ?

Konu, 'Forum Yardımı' kısmında Ali tarafından paylaşıldı.

1. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Arkadaşlar AutoPager bir firefox eklentisi.. Görevi forum gibi çok sayfalı sistemlerde sayfaları otomatik algılıyor ve alt alta açıyor.. Mesela ben google a birşey yazıyorum ve aşağı indikçe sayfalar kendiliğinden açılıyor.. Hatta bu programı forumda bir arkadaş tavsiye etmişdi..

Sorun ise şu.. Forumumuzda son yapılan değişikliklerden sonra bu özellik çalışmamaya başladı.. Kullanan varsa sizde de aynı şekilde mi ? Çünkü bende diğer sitelerde sorunsuz çalışıyor..

Eğer ayarlanacak bir şeyse webmaster arkadaşlardan rica ediyorum, bu özellik geri açılsın.. Bilmiyorum kullanan sayısı ne kadar ama çok kullanışlı bir program..

2. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    güncel diyelim...

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Ali denedim 3 tane vbulletin forumda hiç birinde otomatik sayfayı kaydırmadı. Forumun böyle ayarı yok tamamen firefox eklentisi o. Araç çubuğunun yan tarafında veya siteye sağ tıkla autopager ayarları mevcut biraz kurcalarsan sitedeki sayfaları da kaydırıyor düzeliyor yani şuanda ben öyle yaptım ama nasıl yaptım bilmiyorum :D

Bunu beğendi. Ali bunu beğendi.
  4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    ben kullanıyordum sonra sevmemeye başladım..avantajları kadar dezavantajları vardı...çok oluyor kaldıralı..

5. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    Çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için, belkide benim sistemde var sorun..ben de kurcaladım şimdi ama olmadı..olursa olur olmassa manuel artık..çok sağol tekrardan

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    rica ederim

Sayfayı Paylaş