Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AutoPager kullanan arkadaşlar var mı ?

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar AutoPager bir firefox eklentisi.. Görevi forum gibi çok sayfalı sistemlerde sayfaları otomatik algılıyor ve alt alta açıyor.. Mesela ben google a birşey yazıyorum ve aşağı indikçe sayfalar kendiliğinden açılıyor.. Hatta bu programı forumda bir arkadaş tavsiye etmişdi..

Sorun ise şu.. Forumumuzda son yapılan değişikliklerden sonra bu özellik çalışmamaya başladı.. Kullanan varsa sizde de aynı şekilde mi ? Çünkü bende diğer sitelerde sorunsuz çalışıyor..

Eğer ayarlanacak bir şeyse webmaster arkadaşlardan rica ediyorum, bu özellik geri açılsın.. Bilmiyorum kullanan sayısı ne kadar ama çok kullanışlı bir program..

Ali denedim 3 tane vbulletin forumda hiç birinde otomatik sayfayı kaydırmadı. Forumun böyle ayarı yok tamamen firefox eklentisi o. Araç çubuğunun yan tarafında veya siteye sağ tıkla autopager ayarları mevcut biraz kurcalarsan sitedeki sayfaları da kaydırıyor düzeliyor yani şuanda ben öyle yaptım ama nasıl yaptım bilmiyorum :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
ben kullanıyordum sonra sevmemeye başladım..avantajları kadar dezavantajları vardı...çok oluyor kaldıralı..

Ali denedim 3 tane vbulletin forumda hiç birinde otomatik sayfayı kaydırmadı. Forumun böyle ayarı yok tamamen firefox eklentisi o. Araç çubuğunun yan tarafında veya siteye sağ tıkla autopager ayarları mevcut biraz kurcalarsan sitedeki sayfaları da kaydırıyor düzeliyor yani şuanda ben öyle yaptım ama nasıl yaptım bilmiyorum :D
Çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için, belkide benim sistemde var sorun..ben de kurcaladım şimdi ama olmadı..olursa olur olmassa manuel artık..çok sağol tekrardan

Geri
Üst Alt