Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Automatic Hatch Pop

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu uygulamayı yapmak için skoda octavia amortisörü gerekiyormuş

parça kodları:
Octavia gas amortisör: 1U6827550E
Scirocco bagaj takozu (siyah plastik parçalar): 1K8827761C
Leon amortisör topuzu (başı top şeklinde olan amortisöre takılan demir parça) : 1J6827439A

çok güzel ya acaba ne kadar bu takım amortisörler?

serviste pahalıdır kesin de ben aksaray da bir parçacıya telefon da sordum parça kodunu verip bana 20 tl dedi sadece tekine gayet uygun geldi gidip görmek lazım

serviste pahalıdır kesin de ben aksaray da bir parçacıya telefon da sordum parça kodunu verip bana 20 tl dedi sadece tekine gayet uygun geldi gidip görmek lazım

gayet uygun bencede ama orjinal olsa güzel olur bide o pabuçlarda lazım....

birini çenesine carpsa cenesı kırılır cok sert acılıyor

evet biraz hızlı açılıyor belki amortisör üzerinde ayarı vardır bilemiyorum ama avm girişlerindeki kontrol de kapı kilidi açacam diye uğraşmaktansa direk bagaj tuşuna basıp açmak daha iyi olur herhalde :) :p

Mantığı basit, montajı yapılabilen daha ağır bagajlı bir markanın amortisörü alınır takılır, yalnız, her iki montaj ayağına tasarlanandan fazla ve devamlı olarak uygulayacağı aşırı kuvvet yüzünden bu kısımda çatlama deformasyon olabilir.

baya guzel sıstem yapmak lazım aslında yada çok gerek varmı :confused:

Geri
Üst Alt