Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

autoking ???

malimrgl

Kayıtlı Üye
arkadaşlar autoking tavsiye edermisiniz? mini onarım hakkımı kullanarak tamponumda oluşan çiziği ve boya kalkamsını halletmek istiyorum. Autoking hakkında internette çok kötü yorumlar olduğu gibi iyi yorumalr da var kafam karıştı. Autoking alternatifi varmıdır??:rolleyes:

Ben kabortada ufak bir göcük yaptırmıştım hiç sorun olmadı,,,

Autoking e gitmeyin çok özensiz işçilikleri var autokinge giden biri şikayetçiydi arabasını autokinge verip geldiğinde arabanın ön camının indiğini söylüyordu ve işçiler sizdeyken olmuştur demiş.

sıkayet var ve google babaya yazarsanız bır cok kısının memnun olmadıgını gorursunuz cok sıkayetcı olanlar var bılgınıze arastırmadan vermeyın arabanızı

valla bnm sigortacım orayı tavsiye etti bir çok arkadaşım daha iyi olduğunu düşünüyorum herkes memnun kalmayabilir sonuçta

ben bugün mini onarım kapsamında göçük düzeltme yaptırdım hiç memnun kalmadım en güzeli parasını ver maslakta yaptır b... gibi oldu

Autoking'den bazıları cok memnun bazıları hiç memnun değil maleseef.Çoğu sigorta şirketi de Autoking ile anlaşmalı.
AutoZennith Var birde onların işçiliği nasıl hiç bir fikrim yok.Zürich Sigortanın kendi servisi var Help Point oda iyidir.

evt internette yorumlar arasında uçurum var hiçbirşey anlamadım kararsızım

Geri
Üst Alt