Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

autoking ???

Babamlar yeni yıl için bize geldi, 5. dakikada kapıda vurdular. Ufak bir şey karşı tarafın Aksigortası varmış, ben de Auto King'i soracaktım hatta ismini hatırlamaya çalışırken siteye bir girdim bir baktım ki bu başlık...Evet destekleri bekliyoruz.SDC11989.jpgSDC12001.jpgSDC12005.jpg

Ekli dosyalar

• SDC11989.jpg
    SDC11989.jpg
    83.4 KB · Görüntüleme: 27
  • SDC12001.jpg
    SDC12001.jpg
    86.5 KB · Görüntüleme: 22
  • SDC12005.jpg
    SDC12005.jpg
    94.3 KB · Görüntüleme: 25
  • SDC11988.jpg
    SDC11988.jpg
    86.8 KB · Görüntüleme: 20
bende autoking in işçişiğini beğenmiyorum...bir işi yapayım derken başka bir yeri bozuyorlar

geçen ay leonumu boya koruma için bıraktım kinge. o günün akşamında almaya gittim.sol farımda daha önce sürtmeden kaynaklı 3 cm ye yakın çizik vardı. cilayı üzerine sürünce kılcal çatlaklar oluşmuş.çok çirkin görünüyordu.. bunun sebebini sordum kendilkerine.cilayı yapan arkadaş fazla bastırdım,ondan oldu diyor birde utanmadan.böyle kabul edemeyeceğimi söyledim kendilerine.biz hallederiz deyip tekrar içeri aldılar aracı.ne yaptılarsa fara soluk duruyo şimdi.. resmen diğerinden mat.. bunun haricinde şöför kapı koluna ne çarptılarsa boyayı kavlatmışlar.tırnak kadar siyah gözüküyor.. araç geldiğinde vardı demesinlermi.. gırtlaklıyacaktım nerdeyse.. baya bir münakaşanın ardından oraya rutuş yaptılar.aldım arabamı çıktım.birdaha düşürmesin allah oraya.
insanların kapısını bile hızlı çarpmaya kıyamadığı araçlarını ne yaptığını bilmeyen insanların eline teslim ediyorlar,sonrada sankı rutuşla,cilayla herşeyi hallettiklerini sanıyorlar. arabama her binişimde o farı gördükçe ağzıma geleni sayıyorum valla.
ben kesinlikle tavsiye etmem autokingi.ama kasko anlaşmasından dolayı gidiliyor ayrı mesele. bunun yüzünden kaskoyu bile değiştirmeyi düşünmüyor değilim.. olurda birdaha gitmek zorunda da kalırsam arabamın her yerinin fotoğrafını çekeceğim.:)

Babamlar yeni yıl için bize geldi, 5. dakikada kapıda vurdular. Ufak bir şey karşı tarafın Aksigortası varmış, ben de Auto King'i soracaktım hatta ismini hatırlamaya çalışırken siteye bir girdim bir baktım ki bu başlık...Evet destekleri bekliyoruz.Ekli dosyayı görüntüle 8941Ekli dosyayı görüntüle 8942Ekli dosyayı görüntüle 8943
Bizim kapinin boyalik durumu yok sadece rotus ister esas onemli olan göçen hat orası nasil düzelir çektirmeyle olur mu?

aynen kiminin işine ve yapan ustasına göre iyi kimine göre iyi değil

her yerde farklı ustalar çalışıyor her bayii farklı.. normaldir böyle olması kurumun topyekün yere serilmesi yada göğe çıkarılması değilde bayi bazında iyidir kötüdür yorumlarının yapılması lazım ancak bu şekilde faydalı olunabilinir:eek:key:

Geri
Üst Alt