Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

autoking ???

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında malimrgl tarafından paylaşıldı.

1. malimrgl

malimrgl SCW Üyesi

24
    2
    3
    arkadaşlar autoking tavsiye edermisiniz? mini onarım hakkımı kullanarak tamponumda oluşan çiziği ve boya kalkamsını halletmek istiyorum. Autoking hakkında internette çok kötü yorumlar olduğu gibi iyi yorumalr da var kafam karıştı. Autoking alternatifi varmıdır??:rolleyes:

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Ben kabortada ufak bir göcük yaptırmıştım hiç sorun olmadı,,,

3. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Autoking e gitmeyin çok özensiz işçilikleri var autokinge giden biri şikayetçiydi arabasını autokinge verip geldiğinde arabanın ön camının indiğini söylüyordu ve işçiler sizdeyken olmuştur demiş.

4. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    sıkayet var ve google babaya yazarsanız bır cok kısının memnun olmadıgını gorursunuz cok sıkayetcı olanlar var bılgınıze arastırmadan vermeyın arabanızı

5. Hyper

Hyper SCW Üyesi

250
    144
    43
    valla bnm sigortacım orayı tavsiye etti bir çok arkadaşım daha iyi olduğunu düşünüyorum herkes memnun kalmayabilir sonuçta

6. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    ben bugün mini onarım kapsamında göçük düzeltme yaptırdım hiç memnun kalmadım en güzeli parasını ver maslakta yaptır b... gibi oldu

7. RickPierOneiL

RickPierOneiL SCW Üyesi

465
    215
    43
    Autoking'den bazıları cok memnun bazıları hiç memnun değil maleseef.Çoğu sigorta şirketi de Autoking ile anlaşmalı.
    AutoZennith Var birde onların işçiliği nasıl hiç bir fikrim yok.Zürich Sigortanın kendi servisi var Help Point oda iyidir.

8. Hyper

Hyper SCW Üyesi

250
    144
    43
    neyinden memnun kalmadınız mesela?

9. gültekin

gültekin SCW Üyesi

609
    200
    43
    göçüklerde iz kaldı