Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Autoking problemi !

tabiki dikkat edilecek abi parasını veriyosun cillop gibi yapmak zorundalar bastan savma yaparlarsa yıkarım orayı valla:D ben servise gitmiyorum abi ivedik organizede benim bi ustam var adam goz kapalıyken bile arabayı sıfır gibi yapıyo valla allaha sukur daha gocuk vuruk kırık olmadı ama olursa anında oraya gotururum servis uzak dursun bana..oh be içimi doktum:D:D buarada gecmiş olsun:D

auto king de anım var benimde sol ön çamurluk koyu renk:)

auto king de anım var benimde sol ön çamurluk koyu renk:)

benımde ole kapı koyu renk :D:D:D

bugun duzeltmelerı ıcın verdım boyayı usta yapmıcakmıs atolye sefı yapcakmıs , komple aracı gıydırceklerının sozunu aldım kapatcaklaırnı parcalar sokulup boyancak bu sefer kapıyı ısterseler komple bıle boyaya bılceklerını soledım renk tutmassa eger dıye mertabı saolsun :D oda bana neler oldugunu bır bır anlattı tesekurler onada

Geri
Üst Alt