Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AutoCAD ve 3DMax Eğitimi

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba Autocad ve 3dmax programlarını işim gereği öğrenmek istiyorum . Daha önceden bu proglarla ilgili herhangi bir bilgi sahibi değilim bu konuyla ilgili beni istanbul anadolu yakasında yönlendirebileceğiniz önerebileceğiniz bir eğitim veren yer varmıdır ???

İşim gereği 1996dan beri autocad kullanmaktayim. Anadolu yakasında Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde egitim veriliyordu, hala varmı bilemem ama aklıma gelen ilk adres orası oldu.

İşim gereği 1996dan beri autocad kullanmaktayim. Anadolu yakasında Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsünde egitim veriliyordu, hala varmı bilemem ama aklıma gelen ilk adres orası oldu.

bir araştırayım faruk abi teşekkür eettim

bende 7 sene autocad ve 3DSMAX eğitimi almıştım ama okulda :) iş olarakda THY TENIK de uçakların parça tasarımları vs yapmıştım

Geri
Üst Alt