Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

autobild dergisi 2012 toledoya yer vermiş.

Çok hoş... Beyaz, siyah jantlar, 5 cm yay, sunroof (belki de panaromik) oyyy değmen keyfime :)

Benim gözümde mk2 toledo hep farklı ve sıradışıydı. Bunu yine beğenemedim. Jettayı çok andırıyor.

Benim gözümde mk2 toledo hep farklı ve sıradışıydı. Bunu yine beğenemedim. Jettayı çok andırıyor.
Aynen öyle, mk2 başkadır... Bu çok tombul olmuş sanki, Kia-jetta arası bişey olmuş. Arkası Honda City'ye benziyor ki inanılmaz gıcık bir araç. Biraz daha spor olsaydı , basık tavan falan.

Durun ağalar canlı kanlı görelim bi aracı... Sizinki epey bi ön yargı oldu valla...

bende begendim.çoluk çocuğa karısınca alabileceğim bi araç :eek:key:

dşı fena deil aslında yeni çizgileri hatları yeniye uydurulmuş içi hoş ama bence skoda octavia ile aynı nerdeyse sadece direksiyon değişik bana sorarsanız 10 üzerinden 6 :Dpiyasada ne derecede tutar bilemiyorum ama tdi alan pişman olmaz :)

Yeni leon 2013 Mart ayında Türkiyede olucak doğuş esenyurttan ellerinde ki araç çıkış takvimlerinden görsel ve sözlü olarak kesin bilgiyi aldım:)

Geri
Üst Alt