Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

autobild dergisi 2012 toledoya yer vermiş.

4-5 kapı olayını skodadan başka kullanmazlar gibi, ama kullaırlarsa iyi olur tabi:D 1.2 tsi dsg ve 1.6 tdi motor koyarlar buna sanırım, kasayı kaldırır mı acaba:D seat 2013 te yok satacak yok. ama satmasın ya seat kullananlar az olsun belediye dağıtmış gibi olmasın. bunun fiyatı jettadan baya uygun olur sanırım, çünkü jettanın mexica vergisi hayli yüksek.

Nerede üretileceği de mühim. Kalkıp buna 1.6 102 bg girmesinler de :D 1.2 TSI cılız kalır bunda, daha doğrusu Jetta satılsın diye koymazlar... Golf'e koymadılar mesela. Bunda da 1.4 TSI olabilir. Bilmiyorum yaptılar mı ama gündemlerinde 1.6 TSI da var diye dumuştum bi ara 160 bg civarı... O da çok can yakar... :)

barcelonada üretirler bunu da fabrika yeterli bence audi q3 ü orada üretiyor mesela, seatın başka fabrikaya yöneleceğini sanmıyorum.
eğer yeni leonda bahsettiğiniz 1.6 TSI gibi bir motor olursa bir sonraki aracım belli oldu:D

barcelonada üretirler bunu da fabrika yeterli bence audi q3 ü orada üretiyor mesela, seatın başka fabrikaya yöneleceğini sanmıyorum.
eğer yeni leonda bahsettiğiniz 1.6 TSI gibi bir motor olursa bir sonraki aracım belli oldu:D

Upss ortalık karışsın istemem, açıklama yapayım. 1.6 TSI şu an 2012 Polo WRC için üretilmiş zaten. Ama 300 hp. Standardını üretirler mi ayrı mevzu. 1.2 TSI 1.6 gereksinimlerini karşılıyor nasıl olsa diyebilirler.. Ama yerlerinde ben olsam yeni Toledo'da FR koyup 1.6 160-180 hatta 200 ps yapar sürerdim piyasaya :p Maksat piyasayı karıştırmak :D

:D heee yeni bişi keşfettim :D

en son paylaştığım renderların olduğu linkte yandan bakınca tekerden arkası yeni A6' ya benzemiyor mu sizce de? :eek:

:D heee yeni bişi keşfettim :D

en son paylaştığım renderların olduğu linkte yandan bakınca tekerden arkası yeni A6' ya benzemiyor mu sizce de? :eek:

evet andırıyor gibi, bakalım daha hangi arabalara benzetiriz araba çok piyasada :) aracın yüksek duruşunu da lineaya benzetirsem çok mu ayıp ederimpuhaha

bu arada IBL conseptten mi çıkarmışlar bilmiyorum ama eğer öyleyse helal olsun hiç benzemiyor:D

2011 Seat IBL Sedan Concept picture: 416435 - Top Speed

Araç bildiğin jetta platform aynı:) Jetta ne kadar yüksekse büyükse bu da o kadar olucak.
1.2 1.4 tsi 1.6 tdi ile gelirse tutulur.

Vites topuzuna bakılırsa araç 5 ileri. Seat'tın en son ürettiği 5 ileri motorlar 8v 102 hp :)

Vites topuzuna bakılırsa araç 5 ileri. Seat'tın en son ürettiği 5 ileri motorlar 8v 102 hp :)
1.6 tdilarda da 5 ileri olanları var.:)
O kadar uzun boylu değildir artık üretmezler 1.6 8v ile:)
Bu arada bugün servisteydim yeni leon 2013 mart-nisan arası kesin geliyor. 1.2 1.4tsi 1.6tdi ile. Hemen ardından da 1.2 tsi a dsg seçeneği geliyormuş:)

1.6 tdilarda da 5 ileri olanları var.:)
O kadar uzun boylu değildir artık üretmezler 1.6 8v ile:)
Bu arada bugün servisteydim yeni leon 2013 mart-nisan arası kesin geliyor. 1.2 1.4tsi 1.6tdi ile. Hemen ardından da 1.2 tsi a dsg seçeneği geliyormuş:)

Fotoğraftaki ya benzinli ise. :confused:
102 hp lik motor ellerinde çoktur bunların. Kökü kesilmez zor.puhaha

Geri
Üst Alt