Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

"Autobahn Of Mause"

Konu, 'Sohbet' kısmında CUPRA tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    http://www.sahibinden.com/_2005_tra...let_205_o-68WQQaXQQ18841001WQQpXQQdisplayitem

ARACIM ORJİNAL CABRİOLET MODELİDİR.ARAÇ 2005 YILINDA ALMAYADAN GELME BİR ARAÇTIR.(2005 te trafiğe çıktı).ARACI SATMA NEDENİM ASKERLİĞİM ÇIKTIĞI İÇİN SATIYORUM.ARAC ORJİNAL 110 BİN KM DİR.GARAJ ARABASIDIR.ARACIMIN MOTORU SIFIR AYARINDADIR.YÜRÜR AKSAMI MÜKEMMELDİR.ARACIN DISTAN BODY KİT LERDEN DOLAYI BOYASI VARDIR.KAPI İÇLERİNDE KAPOT İÇLERİNDE BOYASI YOK.4 LASTİK SIFIR ALDIM.LANDURAZOR MARKA LPG TAKTIRDIM 550 TL YE TAKILDI.RUHSATA İŞLİ.ARAÇ FUUUL+FUL BODYKİT YAPTIRTTIM.ÖN TAMPON+ARKA TAMPON+YAN MAŞBİYERLER+KAPUT UZATMASI+KAPUT KABARTMASI+OTOMOİK AÇILAN BAGAJ.BU BODY KİT SERİSİNİ YAPTIRMAK BANA 2100 TL YE MALİYETİ OLDU.KAÇIRILMAYACAK BİR ARAÇ.HİÇ BİR MASRAFI YOKTUR SEDECE YAKITINI KOY BİN.YAKIT KONUSUNDA ÇOK CİMRİDİR ŞEHİR İÇİ 12 KURUŞ ŞEHİR ARASI 10 YAKMATADIR KM DE. MODİFİYELİ DİREKSİYONDA VAR ELİMDE ONADA HEDİYEM OLSUN ONUDA VERCEM AYRİTETTEN OLARAK.1000 TL DEĞERİNDE POLİS MEGAFON SİSTEMİ VAR ONUDA VERECEM HEDİYEM OLSUN

ABUK SUBUK TEKLİFLER ABUK SUBUK SORULAR SORACAKSANIZ KESİNLİKLE ARAMAYIN.ARABA BU 2009 MODEL ARABA ALMIYOSUNUZ BANA GELİPDE BOYA VARMI DEMEYİN ORJİNAL TAKINTISI OLAN ARKADAŞLAR GİTSİN 2009 MODEL ARABA ALSIN

Bu ne yahu? :D (İlandaki resimlere lütfen bakın. Özellikle 3. resim.)

2. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    super bı araç cidden cabrio seven kaçırmaz bunu

3. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Otoban faresi olacağına farenin otobanı olmuş :D :D :D

---------- Post added at 02:58 ---------- Previous post was at 02:57 ----------

Birde altında mail adresi var :D

4. CUPRA

0
    12
    0
    İlan başlığı: =2005 TRAFİK ÇIKIŞLI=FIRANSA FUAR KIRALI=ORJİNAL CAPRİOLET 205 o
    Öyle demeyin, "fıransa fuar kıralı"ymış.

5. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    :D:D:D:D

fıransa fuar kralı :D :D :D

Hahaha :D

Ayberk uzun zamandır böyle gülmemişim. Nereden buldun bunu :D

6. CUPRA

0
    12
    0
    205 GTI'lere bakıyodum bi tane orjinal uygun fiyatlı buldum. Baktım modifiye kategorisinde. Tesadüfen bu çıktı karşıma hemen arkasından.

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Kesın almalıyım ama abuk sabuk teklıfler yapmayın dıo adam ne olcak sımdı :D

8. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    Can site olarak alalım bence bu arabayı :D:D:D:D

Kurban niyetine keseriz :D :D :D

9. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263