Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Auto Week Dergisinden LEON 2011 'in Gizli Test Fotoğrafları...

Arkası kocaman ve çirkin bir şey olmuş.Bu arkayı ancak Ersoy kardeşim içeriye deperek düzeltir.:) Bence bazı yerlerde arada ilave fazlalıklar var.Hoş bazen saçma sapan işleri olmuyor değil.Örnek güncel toledo.

Arka cam takılı olmaya bilir...Gerçekten çok iyi kamufle etmişler..Daha önce çok gördüm bu tür kamufle edilmiş araç,ancak hiç bu kadar olanını görmemiştim..:)

stopları harıka hele kı o tampon bırlesım yerlerındekı ası gorunume bayıldım yan camurluktakı hava delıklerı de guzel hele bagajdakı yenı tasarım logo ..... Tovbe estafurullah bu ne ya :):) 007 paylasımına saglık bence arka bagajı falan sısırmısler leon asla boyle olamaz

Arkası kocaman ve çirkin bir şey olmuş.Bu arkayı ancak Ersoy kardeşim içeriye deperek düzeltir.:) Bence bazı yerlerde arada ilave fazlalıklar var.Hoş bazen saçma sapan işleri olmuyor değil.Örnek güncel toledo.

Tekin abim ben pek böyle iri kasaları sevmem ama seat için elimden geldiğince düzetleye çalışırım daha olmadı araya kıvanç'ı alıp onunla beraber pastıraraktan düzeltmeye çalışırım tabi bu düzeltilmeyi kıvanç'ta kabul ederse puhahapuhahapuhahapuhaha

Leon piyasaya ilk kasasıyla çıktı ve bitti bana göre. MK2 gibi yumurtaya benzer bişey olur buda.

Ayberk bence ilk nesile benzeme ihtimali var..nedeni arka taraf ilk nesilde yumurta gibi değildi çıkıntılı iniyordu..bak bunda da çıkıntı var..bence bu araç köşeli bir araç olucak..

bence bu leon falan degil. cunku leon sinifindaki bir arac icin cok ufak. baska bir sey bu.

bunu kamufle eden kesin asker kökenlidir..hiç bişi belli olmuyor..koçaman bi popusu var..jantlar kötü..tek güzel olan yer farlara benziyor..
aslında ayberk'e vermek lazım kamufle için burberry yapardı bütün aracı..

aha önceki autowshow dergisinde leon un yeni kasasının fotoları verilmişti.dergideki fotolar Çok keskin hatlı görünüyordu.Bu fotolar kesinlikle leona ait olamaz.Öyle ise kötü gibi duruyor. yeni leon 4 ve 2 kapılı olacak.2012 yılı sonu 2013 model olarak golf 7 ile beraber satışa sunulacak.

Geri
Üst Alt