Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Auto King Boyası Dökülmeye Başladı

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
1.5 sene önce arabanın üzerine sürekli sigara izmariti atan bir komşumu attıgı anda yakalayamadıgım için apartmanın önünde o adamı ve diğer bir kaç komşuyu yakaladıgımda burada yazamayacagım kelimeler sarfettim sırf o laflarımdan sebep bendim demesi için ama lafları yutmasına karşın ertesi sabah arabanın apt cıkısına bakan tarafındaki sol çamurlugun kazımışlardı bende auto king mini onarımdan komple çamurlugu boyattırdım kar ettiğimi sanıyordum taki geçenlerde arabayı yıkarken inceleyene kadar boya dökülmeye başladı vernik atmış artık boyada atmaya başlamış araba çizildiğinde kulaklarını çınlattıgım komşunun tekrar kulaklarını çınlatıyorum....

Geçmiş olsun. Autoking'in tekrar boyaması gerekir. İşçilik hatası başka bir açıklaması yok bunun..

:S gecmıs olsun sıkayetcı ol bence bu konu cıddı bıse... benımde carsamba gunu aracımda on tampon camurluk kısmında lokal boyama yapılcak bakalım nasıl olcak herkescok ıyı sımdı dıyor bende yaptırım dedım hem hakkımda var 4 tane... alpınde dedıgı gıbı ıscılık hatası vernık boya dokuluyorsa ama surtmeden dolayı ıse kesınlıkle kabul etmezler

Görkem sevgini yeterince içten belirtmemişsin biraz daha ilgi göstermen lazımmış hehehehe.

sıkma canını abi..

velakin serviste şuan 170-180Lira gibi bi rakama mal oluyo çamurluk boyatma sen ne kadar vermiştin peki. ??

ben para vermedim yiğit ak sigorta mini onarımdan yaptılar... ondan diyorum ya kar ettik diyordum taki bu durumu görene kadar...

bu arada şu var 1.5 sene oldu belki daha fazla garantisi bitmiş olabilirmi?

ben para vermedim yiğit ak sigorta mini onarımdan yaptılar... ondan diyorum ya kar ettik diyordum taki bu durumu görene kadar...

bu arada şu var 1.5 sene oldu belki daha fazla garantisi bitmiş olabilirmi?

bence de bi şansını dene abi..
en kötü indirim yaparlar..

valla bidaha boyatmam zaten rengide tam tutturamadılar ancak ücretsiz yaparsa boyatırım yoksa 50 tl dese yine boyatmam çünkü oda boşa gidecek

Geri
Üst Alt