Auto King Boyası Dökülmeye Başladı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Auto King Boyası Dökülmeye Başladı

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
1.5 sene önce arabanın üzerine sürekli sigara izmariti atan bir komşumu attıgı anda yakalayamadıgım için apartmanın önünde o adamı ve diğer bir kaç komşuyu yakaladıgımda burada yazamayacagım kelimeler sarfettim sırf o laflarımdan sebep bendim demesi için ama lafları yutmasına karşın ertesi sabah arabanın apt cıkısına bakan tarafındaki sol çamurlugun kazımışlardı bende auto king mini onarımdan komple çamurlugu boyattırdım kar ettiğimi sanıyordum taki geçenlerde arabayı yıkarken inceleyene kadar boya dökülmeye başladı vernik atmış artık boyada atmaya başlamış araba çizildiğinde kulaklarını çınlattıgım komşunun tekrar kulaklarını çınlatıyorum....

Floydian

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Autoking'in tekrar boyaması gerekir. İşçilik hatası başka bir açıklaması yok bunun..

muratcantona

Kayıtlı Üye
:S gecmıs olsun sıkayetcı ol bence bu konu cıddı bıse... benımde carsamba gunu aracımda on tampon camurluk kısmında lokal boyama yapılcak bakalım nasıl olcak herkescok ıyı sımdı dıyor bende yaptırım dedım hem hakkımda var 4 tane... alpınde dedıgı gıbı ıscılık hatası vernık boya dokuluyorsa ama surtmeden dolayı ıse kesınlıkle kabul etmezler

fnasif

Kayıtlı Üye
Görkem sevgini yeterince içten belirtmemişsin biraz daha ilgi göstermen lazımmış hehehehe.

YCO

Kayıtlı Üye
sıkma canını abi..

velakin serviste şuan 170-180Lira gibi bi rakama mal oluyo çamurluk boyatma sen ne kadar vermiştin peki. ??

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
ben para vermedim yiğit ak sigorta mini onarımdan yaptılar... ondan diyorum ya kar ettik diyordum taki bu durumu görene kadar...

bu arada şu var 1.5 sene oldu belki daha fazla garantisi bitmiş olabilirmi?

YCO

Kayıtlı Üye
ben para vermedim yiğit ak sigorta mini onarımdan yaptılar... ondan diyorum ya kar ettik diyordum taki bu durumu görene kadar...

bu arada şu var 1.5 sene oldu belki daha fazla garantisi bitmiş olabilirmi?
bence de bi şansını dene abi..
en kötü indirim yaparlar..

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
valla bidaha boyatmam zaten rengide tam tutturamadılar ancak ücretsiz yaparsa boyatırım yoksa 50 tl dese yine boyatmam çünkü oda boşa gidecek