Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

auto garage

Konu, 'Sohbet' kısmında mtahakorkmaz tarafından paylaşıldı.

1. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    arkadaşlar maslak sanayi sitesindeki auto garage firmasının acil olarak telefon numarası lazım netteki numaraları falan iptal durumunda

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    hayırdır body kitmi lazım :D

3. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    yok kanka öğrenmem gereken bişey var ondan :) rcz' de bi işlem yapıyorum bi türlü nası yapacağımı bulamadım sistem farklı sistem duydumki auto garage bitane rcz e yapmış :)

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Hangi sokakta olduğunu biliyor musunuz?gidip öğreneyim

Bunu beğendi. SeatClubWorld bunu beğendi.
  5. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    abi öncelikle ilgin için çok teşekkürler fakat sokağını falan bilmiyorum sadece maslak sanayi sitesinde olduğunu biliyorum :(

6. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Bulabildin mi?? Ve islem ne olacak??

7. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    bulamadım abi hala blow off takmışım vakumu nerden aldığını sorucam zaten hortumları tek tek denemek istemiyorum auto garage bitane 200lük rcz e yapmış tek başkada yapan yok :(

8. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    vakum hortumunda deneycek pek bir şey yok, hatta biraz bakılırsa çoğu motorda kör tapalı yerler bile bulunabilir, yine de sanayide ararım ben bu garajı

9. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    çok baktık abikör tapalı yerlere falan tek tek baktım ama bi sonuç yok servise gittik bu araçdaki sistem tamamen farklıymış 156lıklarda bu problem yok 200lükde var usta bişeler söyledi ama bende bişe anlamadım açıkcası gaz kelebeği her zaman açmıyor bunlarda onun için vakum olurmuyor falan dedi ama illaki vakum vardır ama nerde bunu araştırıyoruz

10. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Arac yeni oldugundan yavas yavas cozerler olay kolay gelsin:)

Sayfayı Paylaş