Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Auto emocion" Sloganı Hangi yazı Karakteri?

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Merhaba, Arabama Sinyal altına "Auto emocion" Yazdırmak istiyorum malum Seatın karizmatik Sloganı :) Bu sebeple, aslında sorum Çok basit "Auto emocion" Sloganı Hangi yazı Karakteri? Bunun için yeni bir konu açmak uygun olurmu olmazmı pek karar veremedim ama belki bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar olabilir, SCW Sticker ları gibi bize bunu basıp gönderebilir mesela bu sebeple böyle bir yola başvurdum affınıza mahçuben bilgilendirmenizi dilerim :)

Selçuk yazı karakterini bilmene ihtiyacın yok kardeşim sana bu yazı karakterini folyo kesim olacak şekilde hazırlayıp gönderebilirim istersen

birde bana copa yazısının folyo kesim olacak şekilde göndersen olsa tadından yinmez:)

Selçuk yazı karakterini bilmene ihtiyacın yok kardeşim sana bu yazı karakterini folyo kesim olacak şekilde hazırlayıp gönderebilirim istersen

Öyle bişey yaparsan beni çok mutlu edersin Hacım, Zira Basacak Arkadaş yoğunluktan dolayı yapamam dedi bu sebepten sordum yazı karakterini.. Bununla Birlikte SCW Sticker Warsa onuda alabilirim, tampona yapıştırmayı düşünüorumda.. :)

ebayda satılıyor bence hiç uğraşmayın derim 3 -4 dolar arasında fiyatlarla...

ben servise sordum copa sticker getirtmek için uğraşmadılar

Öyle bişey yaparsan beni çok mutlu edersin Hacım, Zira Basacak Arkadaş yoğunluktan dolayı yapamam dedi bu sebepten sordum yazı karakterini.. Bununla Birlikte SCW Sticker Warsa onuda alabilirim, tampona yapıştırmayı düşünüorumda.. :)

tamam SCW yi de yollarım hazırladığım zaman linki burada paylaşırım. Yalnız göndereceğim format .ai olacak sakın virüs mirüs sanıp silmeyin :)

ebayda satılıyor bence hiç uğraşmayın derim 3 -4 dolar arasında fiyatlarla...

bi de onun gelmesini mi bekleyecez 15-20 gün :)

görkem senin copa'yı .jpeg olarak buldum onu vektörel hale getirip linki koyarım o yüzden biraz vaktimi alacak haberin ola

Baba Kargosuyla 15 - 20 ye gelir o bana, folyo kesim elimde olsun istediğim zaman bastırırım Enes gönder abi sen..
mail adresim: salthus@hotmail.com

Geri
Üst Alt