Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

auto-clay (bilt hamber) Kil

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen sene almış olduğum kilin yarısı duruyor isteyen arkadaşa gönderebilirim.
Fiyat:20 TL

Ekli dosyalar

• İsimsiz2.jpg
    İsimsiz2.jpg
    8.7 KB · Görüntüleme: 21
  • İsimsiz.jpg
    İsimsiz.jpg
    8.6 KB · Görüntüleme: 23
  • cache_500_1__i_8330935_ZRA.jpg
    cache_500_1__i_8330935_ZRA.jpg
    25.7 KB · Görüntüleme: 56
Güncel

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pek yarısı gibi gelmedi ama : )

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı satışlar

Bi de nerdesiniz aslında bana lazım kargo falan bi hesap yapayım

Pek yarısı gibi gelmedi ama : )

4 parçaya bölmeye çalışmıştım. sanırım biraz eridiği için bu hale geldi. ancak kutu zaten sıfır kenar dolu gelmedi ki!

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bi de nerdesiniz aslında bana lazım kargo falan bi hesap yapayım

ankaradayım.

4 parçaya bölmeye çalışmıştım. sanırım biraz eridiği için bu hale geldi. ancak kutu zaten sıfır kenar dolu gelmedi ki!

ankaradayım.

bi arabaya bi defalığına yeter mi acaba? daha uygun fiyata versen aksaray dayım ben alayım senin de benim de işimiz görülsün olmaz mı? :)

ankaradayım.

ha bi de erimiş dondurma gibi duruyo ben de haziran sonuna kadar beklemesi lazım ancak vakit bulabilirim o zamana kadar sıvı olmasın bu :)

bi arabaya bi defalığına yeter mi acaba? daha uygun fiyata versen aksaray dayım ben alayım senin de benim de işimiz görülsün olmaz mı? :)

ha bi de erimiş dondurma gibi duruyo ben de haziran sonuna kadar beklemesi lazım ancak vakit bulabilirim o zamana kadar sıvı olmasın bu :)

Buzdolabında muhafaza ediyorum. Bende başkasından öyle duymuştum. Bir defadan daha fazla kullanabileceğini düşünüyorum. Yıkanmış bir araçta kllanirsan. Bendeki hala duruyor. Lazım olur diye. Fiyat konusunda daha ne yapayım. :)

Buzdolabında muhafaza ediyorum. Bende başkasından öyle duymuştum. Bir defadan daha fazla kullanabileceğini düşünüyorum. Yıkanmış bir araçta kllanirsan. Bendeki hala duruyor. Lazım olur diye. Fiyat konusunda daha ne yapayım. :)

Kargo dahil 15 tl uyar mı ciddi alıcıyım :)

Bedava gondereyim mi? :D

Geri
Üst Alt