Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

auro kit arka tampon hk.

biLaL

Kayıtlı Üye
Evet ilk nazarlıklar geldi :) arabanın arka tamponunda bulununan sol taraftaki siyah plastik birinin ilgisini çekti sanırım alıpda gidememiş arka tamponun içine düşürmüş birde Sağ jantın orta göbekteki S harfini düşürdüm birincisi S harfini bulurum problem değilde arka plastiği nerde yaptırıcass yafssss :confused:

eğer plastik sağlamsa tekrar taktırırsın servis yada kaportacı yada el becerisi olan herhangi bir vatandaş:) S harfi göbekte en son 40 TL idi serviste

ben denedim plastiği yaa ama olmuyor çıkaran arkadaş saolsun bağlantı demirlerinide koparmış

ozaman servisten onu alabilirsin ama çift geliyor diye biliyorum çünkü biz birkaç ay önce öndekileri aldık bir arkadaşa çift gönderdiler 100TL

servis sorunsuz bi şekilde paklar.. :eek:key:

Geri
Üst Alt