Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AURA CD usb-aux

kaan33

Kayıtlı Üye
2004 model toledom orjinal teyp usb girişim oldu ses kalitesi usb attığınız müzikle iligi. Audıo system diye aldım. Piyasada bircok marka var fiyatı uygundu 130 tl aldım. Teyp cd changer girişine takılıyor. Seat iki model var 8pin ve 12 pin olarak 2004 toledo 8 pin miş.(RESİMLER ALINTIDIR)

- USB, SD veya AUX kullanabilirsiniz.
- Ben 8 GB USB ve 8 GB SD kullandım, ikisi de sorunsuz. AUX da denedim, onda da problem yok.
- USB'nin FAT32 formatinda olmasi gerekiyor (birkac saniyede NTFS'den FAT32 formatina donulebiliyor)
- AUX kullanmak için USB veya SD bağlı olmaması gerekiyor.
- SD kullanimi tavsiye ediliyor USB'den ziyade.
- Klasörlerin ismini CD01, CD02, CD03 şeklinde yapmak gerekiyor.
- Alt klasor yaratmak sikinti yaratabilirmis
- WMA ve MP3 disindaki formatlarda parca barindirmak sikinti yaratabilirmis
- Kontağı kapatıp açmada sıfırlanmıyor, kaldığı yerden devam ediyor.
- Parça geçişleri falan muhtemelen Cd'den bile hızlıdır veya aynıdır.
- Ana ünite kaç cd destekliyorsa o kadar klasör görüyor. Her klasöre 99 parça konulabiliyor. (Aslinda MAX 15 klasor ve sinirsiz parca konulabiliyor ama teyplerin geneli 99 parca goruyor)

Kutu İçeriği
- Audio System Digital Music Changer Usb Sd Aux aparatı
- Aracın tebine göre üretilmiş kablo
- Aux kablosu
- Kullanma klavuzu

n4zldy.jpg
wvrhnn.jpgbhfsh.jpg

Ekli dosyalar

• n4zldy.jpg
    n4zldy.jpg
    40.8 KB · Görüntüleme: 22
  • wvrhnn.jpg
    wvrhnn.jpg
    31.6 KB · Görüntüleme: 23
  • 66g7b9.jpg
    66g7b9.jpg
    23.1 KB · Görüntüleme: 25
  • bhfsh.jpg
    bhfsh.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 27
satıcı olarak çok kullanışlı bişey gibi gelmedi bana sikayet edip geri donuşü cok oldu iyade ettik firmaya ama orjinalini bozmayım diyenler için ideal olabilir 100 tl farkla pioneer teyp veriyorum usb +aux +cd sıkıntı yokk

Ben çok fazla teyp denedim hepsi görünüşü bozuyor ek cerceve takılınca hoş durmuyor bir ara double din takmayı bile düşündüm orta konsolu değiştirip oda anagol klimandan dolayı yapamadım. En son care buna kaldım. Dünden beri kullanıyorum şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim.

sony veya jvs modellerinde rek uyumu saglanabiliyor umarım kullanırsın sorunsuzca :eek:key:

Teşekkürederim. Renk uyumundan daha cok bilirsiniz orjinal teyp boyutaları biraz büyük aynı büyüklükte teyp olmayınca cerceve takılıyor ben onu hiç sevmiyorum.

Ben çok fazla teyp denedim hepsi görünüşü bozuyor ek cerceve takılınca hoş durmuyor bir ara double din takmayı bile düşündüm orta konsolu değiştirip oda anagol klimandan dolayı yapamadım. En son care buna kaldım. Dünden beri kullanıyorum şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim.

Hayırlı Olsun O vakit:eek:key:

satıcı olarak çok kullanışlı bişey gibi gelmedi bana sikayet edip geri donuşü cok oldu iyade ettik firmaya ama orjinalini bozmayım diyenler için ideal olabilir 100 tl farkla pioneer teyp veriyorum usb +aux +cd sıkıntı yokk

kazım şuan varmı sende bundan ?

Geri
Üst Alt