Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aurıs alınır mı

Dizel auris kullandım kaçışı iyi aksesuar olarak ta tatminkar ama düz olmasına özen gösterirsenin başarılı bir araç. Şayet araç sahibi dedem arabayı şeklinden dolayı sevmeyip daha 10000 olmayan aracını satmayı düşünüyor :D

konfor olarak gayet başarılı ve iç malzeme kalitesi kesinlikle leondan daha yüksek..makyajlısı olursa daha güzel olur..otomatik vites biraz başarısız ama şehir içi kullanımlar için ideal.çiple çok güzel tepkimelere sahip oluyor

Konfor adına gerçekten iyidir toyotalar, ancak sürüş zevki sıfır yani , çok ruhsuz bir motor, ruhsuz tepkiler , açıkcası bunlar beni cezbeden...

bende anneme aldırmıştım d-4d multimode... 1.6 leonu sattırıp aldırdım tip olarak benim hoşuma gitmesede uzun yoldaki rahatlığı iç kısımdaki ferahlı en baz donanımda bile dolu olması çoğu manada ama bagaj olarak küçük yol tutuşu vsa olmazsa çok iyi değil ama benim alabileceğim ya bravo ya 308 ya auris vardı aralarında en mantıklısı buydu hala da aynı şeyi düşünüyorum bence alınır multimode ada kısa zamanda alışılıyor en azından i-shift ten kat kat iidir dsg nin yanına yaklaşamasada:)

Auris'in hiç içinde bile bulunmadım ama sevdiğim bi abim Avrupa'da kiralık bi Auris'le hatrı sayılır miktarda yol yapmıştı..trimleri vs. komple nefret etmişti arabadan..bu 2-3 sene önce olan bişi eğer o zamandan bu zamana değiştiyse araba bilmiyorum..

komsumda var 1.6 mm sanzıman,cok fazla kullanmıslıgım oldu,araba konfor olarak tatmınkar,ıcındekı bazı noktalar kesınlıkle kalıtesız ama en azından ıyı sekıllendırmısler.Yakısını yazmıyorum zaten dızelı soz konu acılan baslıkta ama kesınlıkle mm sanzıman alınmamalı,gecıslerı cok kotu resmen sarsıyor ve suan 1. vıteste sureklı sırkelenme var servısten de ısrarla b sorun yok dıyıp duruyorlar,dızelı az yakıyormus kullanan arkadasımın yorumu o da.Son cıkan hb corollalarla kıyaslanamaz kesınlıkle kalıte bakımından.Alıncak olunursa kesınlıkle duz vıtes alınmalı

Auris test etmiştim. Yol tutuşu: ortalama, rüzgar sesleri alıyor, iç mekan kalitesini fena bulmadım, ancak M/M rezalet ötesi bir şanzuman. Bana sorarsanız Corolla daha çok tutan bir araba.

ben olsam o fiyatlarda 109luk focus alırdım avrisden çok çok daha iyi yol tutuyor daha kaliteli malzeme vs. vs.

Komple boyalı olan bir arabaya o fiat fazla değilmi.

önceden araştırma yapmıştım manuel tavsiye ediliyor.

Geri
Üst Alt